Nieprzeczytane posty

Re: Wycieczka do Czarnobyla

13
zbychu.boniek pisze:Od dłuższego czasu myślę o takiej wycieczce. Widziałem nawet, że są one organizowane z Polski. W najbliższym czasię chciałbym się tam wybrać. Czy jest coś co koniecznie muszę wiedzieć przed wyjazdem?
Raczej nie. Jeżeli wybierasz się na zorganizowaną wycieczkę, to wszystko zapewnia organizator. Przy wejściu dostajesz odpowiedni miernik promieniowania, by na koniec wiedzieć jak bardzo będziesz "świecić" :)
Z Warszawy na pewno na długie weekendy majowe (a są dwa) jest właśnie wycieczka 5-cio dniowa: Lwów - Kijów - Czarnobyl. jedzie się częściowo autokarem, częściowo Pociągiem. Cenowo jak widziałem jakieś 800 zł (w tym cena wejścia do Czarnobyla to 250 zł). Za jednym razem zwiedzasz właściwie trzy ciekawe lokalizacje. Bo i Lwów i Kijów są warte odwiedzenia. Bo do samego Czarnobyla nie będę Cię przecież namawiał :)

Re: Wycieczka do Czarnobyla

14
Najlepsze jest to, że ludzie boją się tam jeździć bo wydaje im się że tam nadal jest śmiertelne promieniowanie a ja czytałam dużo na ten temat i naukowcy mówią, że to nieprawda.
jacekb90 pisze:Z Warszawy na pewno na długie weekendy majowe (a są dwa) jest właśnie wycieczka 5-cio dniowa: Lwów - Kijów - Czarnobyl. jedzie się częściowo autokarem, częściowo Pociągiem. Cenowo jak widziałem jakieś 800 zł (w tym cena wejścia do Czarnobyla to 250 zł).
Kto oferuje takie fajne wycieczki ? Jakieś biuro podróży zorganizowane tak?

Re: Wycieczka do Czarnobyla

15
Kto oferuje takie fajne wycieczki ? Jakieś biuro podróży zorganizowane tak?[/quote]

Wiem, że wycieczki do Czarnobyla na pewno organizuje ........ Na ich stronie są rozpisane różne rodzaje wyjazdów (zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów ;) ), więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Pozdrawiam :)

Re: Wycieczka do Czarnobyla

17
Pola90 pisze:Kto oferuje takie fajne wycieczki ? Jakieś biuro podróży zorganizowane tak?
Wiem, że wycieczki do Czarnobyla na pewno organizuje ........ Na ich stronie są rozpisane różne rodzaje wyjazdów (zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów ;) ), więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Pozdrawiam :)[/quote]

Jeśli chcesz zorganizowany wyjazd do Czarnibyla to ja polecam http://www.bispol.com/czarnobyl-wycieczki/czarnobyl-tour - byłam w zeszłym roku (wyjazd 49, pozdrawiam całą grupę, może ktoś tu jest zarejestrowany też)- genialna sprawa na przedłużony weekend: Czarnobyl, Kijów, Prypeć. :D Wyjazd genialny nie tylko za sprawą ciekawych miejsc, ale też super przewodnika, którego interesujące opowieści i ciekawostki nie sposób puścić mimo uszu. Jakbyś miała dodatkowe pytania to śmiało, chętnie odpowiem, albo podeślę zdjęcia na potwierdzenie, że warto, bo Czarnobyl intryguje.

Re: Wycieczka do Czarnobyla

20
Czarnobyl ma stać się "oficjalną atrakcją turystyczną", z nowymi szlakami spacerowymi i lepszą mobilną recepcją.

Czarnobyl, miejsce najgorszego na świecie wypadku jądrowego, ma stać się oficjalną atrakcją turystyczną, oświadczył prezydent Ukrainy.

Wycieczki po elektrowni i jej radioaktywnym otoczeniu są oferowane od lat, ale w 1986 roku, po krytycznie przyjętym dramacie HBO, zainteresowanie tą katastrofą wzrosło.

Wsparcie ze strony rządu obejmie dodanie szlaków spacerowych i zwiększoną regulację wycieczek - w tym wprowadzenie elektronicznego systemu biletowego w celu zlikwidowania korupcji. Obserwuje sie również wysiłki na rzecz poprawy odbioru telefonów komórkowych, tak aby zdjecia mogły być bezzwłocznie przesłane do Instagram. Ograniczenia w filmowaniu strony również zostaną zniesione.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ukraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości

cron