Nieprzeczytane posty

Re: Wyjazd do Wietnamu - PYTANIA

21
A jeśli chodzi o podróżowanie przez samotną kobietę na własną rękę, byłoby to możliwe bez obaw o bezpieczeństwo? Ja jestem właśnie rozdarty pomiędzy naszą bliską Słowenię, a prośby żony bo ona z kolei ma marzenie o Azji, tylko wlasnie nie wie czy podoła w pojedynkę. Zniechęciła się po rozmowach o Indiach, natomiast Wietnam wciąż bierze pod uwagę.

Re: Wyjazd do Wietnamu - PYTANIA

22
Byłam w Wietnamie kilka razy i zdecydowanie bardzo polubiłam ten kraj - za hałaśliwe i szalone Hanoi, zabytkowe i kolonialne Hoian i gwarną Deltę Mekongu.
Jedzenie jest pyszne i bardzo zróżnicowane (najlepsze sajgonki, Pho Bo, bagietki Banh i dania z wołowiny), kawa i piwo najlepsze w Azji Południowo-Wschodniej i zdecydowanie jest co robić - mnóstwo miejsc wartych zwiedzania i zobaczenia.

Jest też wiele świetnych sklepów i zakładów krawieckich, a których warto zamówić sukienkę czy garnitur, więc lepiej zostawić trochę wolnego miejsca w walizce :)

Warto przejechać Wietnam z północy na południe (albo odwrotnie), by zobaczyć różnorodność regionów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wietnam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron