Nieprzeczytane posty

Re: Wietnam

31
Dla mnie locum (hotel) w HCMC załatwiali gospodarze, więc nie mogę Ci tu służyć radą “eksperta” – a już zupełnie nie, gdy chodzi o mieszkanko (apartament) a nie hotel. Patrzyłem w moich papierach z 2009 roku, ale i tam nie znalazłem nawet adresu e-mail informacji turystycznej. Poza tym wiele zalezy od Waszych gustów, budżetu itd. Jedyne, co mogę Ci w tej chwili poradzić, to wysłanie e-maila po angielsku do hotelu, w którym ja mieszkałem (info@165guesthouse.com.vn), z zapytaniem czy nie wiedzą, gdzie wynająć na 3 miesiące np. spokojny, czysty i niezbyt drogi apartament dla 2-ch osób niedaleko centrum. Wietnamczycy – w każdym razie ci z południa – są na ogół uczynni, więc może doradzą. Co do rejonu miasta, to mi akurat odpowiadałyby dzielnice na pn. wschód od centrum, w których zachowało się jeszcze sporo kolonialnej francuskiej architektury.

Re: Wietnam

33
Czadowe zdjęcia i świetna relacja. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Właśnie wybieram destynacje na 2tygodniowe wakacje w styczniu i zastanawiam się nad Malezją lub Wietnamem. A czy ktoś wie czy w Wietnamie są jakieś plaże? Oprócz zwiedzania chciałabym też się zrelaksować :P

Re: Wietnam

35
Jak będziesz pilnować swoich rzeczy to na pewno nikt ich nie ukradnie :p Wczoraj kupiłam bilet do Wietnamu 4-19 :) Ale czy w tak krótkim czasie uda mi się przejechać z Sajgonu do Hanoi zwiedzając to co oferuje południe kraju?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wietnam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości