Nieprzeczytane posty

Re: Wietnam

11
szkoda, ze zadnego tu ruchu nie ma, bo fajny uklad tego forum.
Na zdjeciu gory w rzadko odwiedzanym rejonie - okolo 100 km od Sapa w kierunku Dien Bien Phu
Załączniki
027.jpg
027.jpg (177.93 KiB) Przejrzano 5156 razy

Re: Wietnam

12
Jak dla mnie – wspaniałe zdjęcie! Człowiek tu nie jest potrzebny. Atmosfera i bez niego napięta jak liny tego wiszącego mostu. Oddaje potęgę przyrody i naszą (ludzką) przy niej małość. Jeśli to Twoje własne ujęcie, to gratuluję!
Nie powiedziałem, że przybyłem was ocalić. Przybyłem ocalić Ziemię. (Klaatu w filmie "Dzień w którym Ziemia zatrzymała się")

Re: Wietnam

13
dziekuje Kanalarz - wystawiam jedynie zdjecia, ktore sam robie z jednym tylko wyjatkiem ma pewnym forum, ale wtedy od razu uprzedzilem, ze zdjecie bylo robione przez moja towarzyszke podrozy

Re: Wietnam

15
czyzby forum o Wietnamie umarlo?
Załączniki
welcome to chicken's Hell. Targ w Sapa
welcome to chicken's Hell. Targ w Sapa
Ha Long
Ha Long
mg_3390_filtere.jpg (69.81 KiB) Przejrzano 5138 razy
licealistki w drodze do szkoly w Hue
licealistki w drodze do szkoly w Hue
0050_35.jpg (115.09 KiB) Przejrzano 5138 razy

Re: Wietnam

16
Znowu piękne zdjęcia. Urok, niezwykła atmosfera, mocne a zarazem niemalże z sercem. Powiedziałbym wręcz: Kieślowski w obrazie. Gratuluję. Czy próbowałeś zainteresować tymi zdjęciami jakieś wydawnictwo?
Nie powiedziałem, że przybyłem was ocalić. Przybyłem ocalić Ziemię. (Klaatu w filmie "Dzień w którym Ziemia zatrzymała się")

Re: Wietnam

17
Twoje zdjęcia nie tylko skutecznie podnoszą jakość naszego forum ale także dają nowe wyobrażenia miejsc, które nam przedstawiasz. Oby tak dalej.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wietnam

18
Kanalarz, Admin - dziekuje bardzo!
Kanalarzu - tak probowalem. Wiele z moich zdjec znajdziesz w magazynach geograficznych, podrozniczych, turystycznych i rowniez innych wydawnictwach. Od lat planuje wydanie albumu o Birmie ( w ktorej bylem 8 razy) i Australii, ale wrodzone lenistwo skutecznie gasi moje zapaly.
Załączniki
mostek gdzies niedaleko Hanoi
mostek gdzies niedaleko Hanoi
Pociag dzienny z Lao Kai do Hanoi
Pociag dzienny z Lao Kai do Hanoi
004.jpg (232.79 KiB) Przejrzano 5128 razy
Pociag dzienny z Lao Kai do Hanoi
Pociag dzienny z Lao Kai do Hanoi
003.jpg (193.31 KiB) Przejrzano 5128 razy

Re: Wietnam

20
wiecej fotek z Wietnamu
Załączniki
cmentarz w Hue
cmentarz w Hue
024 (2).jpg (138.75 KiB) Przejrzano 5101 razy
nad Rzeka Czerwona - zdjecie robione z pociagu Lao Cai - Hanoi
nad Rzeka Czerwona - zdjecie robione z pociagu Lao Cai - Hanoi
015.jpg (145.67 KiB) Przejrzano 5101 razy
W Hanoi nad jeziorkiem na Starym Miescie wszyscy rano cwicza
W Hanoi nad jeziorkiem na Starym Miescie wszyscy rano cwicza
001.jpg (111.71 KiB) Przejrzano 5101 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wietnam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron