Nieprzeczytane posty

Bałkany z biurem podróży

1
Witajcie,

Chciałbym wybrać się w tym roku na Bałkany, najlepiej sierpień lub pierwsza połowa września. Nigdy jeszcze tam nie byłem i niekoniecznie chciałbym organizować to sam, dlatego szukam oferty z biura podróży.
Interesuje mnie głównie Czarnogóra, Albania, mogłaby być też Chorwacja. Najlepiej objazdówka po tych krajach.
Możecie mi coś polecić? Najlepiej sprawdzone biuro, które zajmuje się takimi wyjazdami. Tydzień do dwóch tygodni, w dobrej cenie.

Pozdrawiam, Adam

Re: Bałkany z biurem podróży

2
Na wymienione kierunki polecam Rainbow Tours, jeśli musi być biuro podrózy.
generalnie uważam, że podane destynacje fajnie zwiedzić jadąc własnym autem. Z Polski możesz zarezerwować noclegi pod wytyczoną trasę. Znajomi we wrześniu wybierali się kilkukrotnie do Czarnogóry i Chorwacji nawet bez rezerwowania spania. Bez trudu znaleźli coś na miejscu.
Wyjazd na pewno wypadnie taniej zorganizowany we własnym zakresie, a i zwiedzisz więcej i dokładniej.

Re: Bałkany z biurem podróży

3
Dzięki, w weekend, kiedy będę miał więcej czasu, przejrzę ich ofertę. Chociaż zastanawiam się, czy nie zna ktoś jakichś biur specjalizujących się w wyjazdach właśnie w te rejony, a nie robiących wszystkich kierunków? Chętnie pojadę z mniejszym, ale sprawdzonym biurem?
Żeby jechać autem, trzeba mieć auto. A z tym niestety jest na razie problem. Dlatego wolę mieć wszystko zorganizowane. Stopem też nie pojadę, bo nie znam nawet tych rejonów.

Re: Bałkany z biurem podróży

4
Podałam te biura podróży, ponieważ je znam z własnego doświadczenia.
W Bałkanach specjalizuje się m.in Balkan Express, nigdy jednak nei korzystałam z ich oferty.

Oczywiście, nei każdy musi być zmotoryzowany. W takim wypadku warto wziąć pod rozwagę także przelot na trasie Polska - jakiś wybrany kraj np. wizzair czy ryanair lub przelot czarterowy i samemu zorganizować sobie pobyt w wymarzonym zakątku. Na prawdę wiele spraw da sie załatwić z Polski np. noclegi, rozeznanie w lokalnych środkach lokomocji, opracowanie trasy (cena, szlak itp)
Nie znasz, ale poznasz :) odwagi! Wiele osób nie znających danego kraju podejmuje się organizacji wyjazdu na własną rękę, ale wiadomo - nic na siłę.

Re: Bałkany z biurem podróży

7
Zastanawiam się, czy w przypadku samolotu, bez prawa jazdy - czyli z automatu bez możliwości wynajęcia auta, będąc skazanym na lokalne środki transportu, nie zobaczę tyle, ile bym chciał. Poza tym, wymagałoby to dokładnego zaplanowania całej podróży, a mam zielonego pojęcia, ile będę chciał spedzić czasu w miejscach, które mnie interesują. No i do tego noclegi. Nie mam na to czasu, dlatego raczej jestem skazany na biuro podróży.

Re: Bałkany z biurem podróży

9
jasne, że opłacalność z biurem jest mniejsza = wyjazd droższy. Jednak wiele osób ma różne obawy (język, nieznajomość realiów etc) i woli nie wyjeżdżać na samodzielnie zorganizowany wypoczynek, a juz zwłaszcza po raz pierwszy, do danego kraju.
Trzeba wg mnie rozpatrzeć wszystkie (a przynajmniej wiele) plusów i minusów kazdej opcji.
Jesteśmy różni i mamy różne preferencje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Czarnogóra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości