Nieprzeczytane posty

Re: Czarnogóra - ceny

2
Niewydane mi się ze jest coś takiego jak lista średnich cen na dany kraj. D
Sam na pewno jak podróżowales to zauwazyles ze ceny sa różne w każdym miejscu. Z mojego doświadczenia po zwiedzaniu Czarnogóry mówiłem znajomym ze ceny maja stosunkowo wysokie w porównaniu do polski a dodatkowo jest tam euro...

Re: Czarnogóra - ceny

3
jeżeli chodzi o ceny w Czarnogórze to w zeszłym roku obiady kosztowały na bulwarze nad morzem :
pizza około 5-6 euro
obiad mięsny 8-9 euro
w sklepie typu dyscont: nabiał, mięso , wędliny tak jak w Polsce,
piwo markowe 50 centów,

w sklepach małych może być minimalnie drożej

paliwo pewnie jest droższe niż rok temu,

Jeżeli chodzi o noclegi to
polecam stronkę:

pieknaczarnogora.pl/

jest tam baz pensjonatów z podziałem na kategorie i miejscowości,
coś na pewno można znaleźć dla siebie,

pozdrawiam

Re: Czarnogóra - ceny

6
Ceny, które zapisałam. Może się przydadzą. Byłam w Ulcinju:

pizza zaczyna się od 3 euro taka prosta. Najdroższe chyba z owocami morza. Owoce morza mix jakieś 8 euro, a duże krewetki 10 euro. Małże też 8.
makaron z owocami morza 8 euro.
piwo ok 2 euro i wino tyle samo :)
Obiad z rybą 12 euro.

Re: Czarnogóra - ceny

7
Tak Ulcinij to najtańsze miasto w Czarnogórze głownie dlatego ze jest tam 72% Albańczyków przez co klimat nie za bardzo chyba ze ktoś lubi mieszkać w środ brzydko mówiąc cyganów i brudu :) no ale jest tam bardzo tanio... inne miasta to już inne ceny bo np w Kotorze parkują jachty dosyć drogie nadroższy jaki tam widziałem z prywatnych jachtów kosztował około 230 milionów zł Kulczyk kupił sobie taki sam ale ten chyba nie był jego:) Pozdro

Re: Czarnogóra - ceny

8
Co do cen w sklepach - nie pamiętam dokładnie, ale może poszukam jakichś rachunków.
Ceny noclegów - nocowaliśmy na 3 różnych kempingach w okolicach Kotoru, Budwy i Ulcinij, byliśmy w 3 osoby, jeden samochód, jeden duży namiot, cenowo wychodziło 3 - 5 euro za dobę/os.

Re: Czarnogóra - ceny

9
mike_ pisze:Tak Ulcinij to najtańsze miasto w Czarnogórze głownie dlatego ze jest tam 72% Albańczyków przez co klimat nie za bardzo chyba ze ktoś lubi mieszkać w środ brzydko mówiąc cyganów i brudu :) no ale jest tam bardzo tanio... inne miasta to już inne ceny bo np w Kotorze parkują jachty dosyć drogie nadroższy jaki tam widziałem z prywatnych jachtów kosztował około 230 milionów zł Kulczyk kupił sobie taki sam ale ten chyba nie był jego:) Pozdro
I pewnie zaraz polecisz apartamenty twojej rodziny w Petrowac . Tak jak na wszystkich forach.
Przeginasz stary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Czarnogóra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

cron