Nieprzeczytane posty

Hurgada- co sądzicie o...?

1
Kto był w Egipcie? Kto zamierza jechać?

Ja byłem w Hurghadzie tego lata i wróciłem zachwycony. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania dotyczące pobytu, zdrowia, wypoczynku, wycieczek fakultatywnych czy bezpieczeństwa.

Jeżeli byłeś już w Egipcie- podziel się wrażeniami
Jeżeli nie, pytaj o co tylko chcesz!

Re: Hurgada- co sądzicie o...?

2
Chętnie się dowiem coś więcej. Gdzie się zatrzymałeś, co zwiedziłeś. Ewentualnie troszkę zdjęć.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Hurgada- co sądzicie o...?

3
Ja też z wielką przyjemnością podzielę się wskazówkami na temat Egiptu. Bardzo lubię ten kraj, ponieważ ludzie żyją tam nieco inaczej niż w Europie. Jak ktoś przebywał tylko w miejscach przeznaczonych dla turystów, na pewno nie wie o czym mówię i się ze mną nie zgodzi. Ale wystarczy zajrzeć do miejsc w których przebywają tubylcy, a okaże się, że rodziny egipskie wychodzą z domu do kawiarni. Spotykają się wieczorami i plotkują wiele godzin. Tatusiowe, mamusie, babcie, ciotki i dzieciaki siedzą przy jednym stole, popijając kawę i rozmawiają godzinami. Nie jest ważne o czym, ważne jest to, że spędzają ze sobą czas rozmawiając. Byłam wielokrotnie świadkiem, gdy moi znajomi (mieszkańcy Egiptu) podnosili słuchawkę dzwoniącego telefonu i rozmawiali, rozmawiali, rozmawiali. Gdy pytałam o czym była rozmowa, słyszałam w odpowiedzi, że brat zadzwonił tylko po to,aby np poinformować, że spotykają się o danej godzinie w jakimś określonym miejscu. Polacy załatwiliby ten temat w ciągu 30 sekund, oni rozmawiali 30 minut :) Bardzo mi się to podoba, ponieważ dzięki temu ich język nie zaginie tak szybko, jak nasz. My, Polacy ograniczamy się ostatnio do kilkunastu wypowiedzianych słów na dobę.

Re: Hurgada- co sądzicie o...?

10
W Egipcie są cztery miejsca gdzie organizowana jest większość wyjazdów czy też wczasów:
Hurgada, Sharm el-Sheik, Marsa Alam i Taba.
Każde jest nieco inne chociaż oferuje mniej więcej podobne atrakcje. Hurgada jest zdecydowanie najmniej malownicza i najmniej ciekawa ale też dzięki temu najtańsza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hurghada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości