Nieprzeczytane posty

Negombo-najlepsze hotele

1
1)1) Jetwing Beach ****

Ethukala, Negombo, Sri Lanka

PLN785
($276)

................................................................................

2) Paradise Beach Hotel


PLN185
($65)

..................................................................................

3)Horathapola Coconut Estate

Pannala, Negombo, Sri Lanka

..................................................................................

4) Jetwing Ayurveda Pavilions ****

..................................................................................

5) Villa Araliya

154/10 Poruthota Road | Kochchikade, Negombo, Sri Lanka


....................................................................................

5) Jetwing Seashells

Palangaturai, Kochchikade, Negombo 11540 , Sri Lanka


...................................................................................
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Negombo-najlepsze hotele

2
admin pisze:1)1) Jetwing Beach ****

Ethukala, Negombo, Sri Lanka

PLN785
($276)

................................................................................

2) Paradise Beach Hotel


PLN185
($65)

..................................................................................

3)Horathapola Coconut Estate

Pannala, Negombo, Sri Lanka

..................................................................................

4) Jetwing Ayurveda Pavilions ****

..................................................................................

5) Villa Araliya

154/10 Poruthota Road | Kochchikade, Negombo, Sri Lanka


....................................................................................

5) Jetwing Seashells

Palangaturai, Kochchikade, Negombo 11540 , Sri Lanka


...................................................................................
Paradis bitch jest kiepskim hotelem obok macie Golden Star z wydzielona plaza dla gosci jest o niebo lepszy korzystalem z obydwu wiec mam porownanie (W paradis drzwi do pokoi wygladaja jak po wlamaniu;) standard i czystosc przyzwoita

Re: Negombo-najlepsze hotele

3
Niko
rekomendujesz Golden Star- zarezerwowałem tam nocleg w styczniu - ale w miedzyczasie znalazłem opinię o pluskwach ( na tripadvisor (niestety nie mam jeszcze "prawa" do wsawiania linków) Czy sądzisz że to już "przedremontowa przeszłość" tego hotelu- Twój post jest duzo świeższy niż ta opinia?
Możesz coś więcej powiedzieć o Twoich wrażeniach z tego hotelu?
Dzieki
Pozdrawiam
mikunio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Indie ,Sri Lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości