Nieprzeczytane posty

Startbook - nowoczesna strona startowa

1
Witam!

Większość z nas spędza w internecie sporo czasu przeglądają różne strony www. Często, nawet przypadkiem, trafiamy na takie portale do których ze względu na ich wartość chcielibyśmy później wrócić. Możemy oczywiście zapisać sobie adres takiego serwisu czy umieścić go w zakładce w przeglądarce. Ale co gdy takich stron uzbiera nam się większa ilość, a chcielibyśmy mieć do nich szybki i łatwy dostęp?
Idealnym rozwiązaniem może się okazać strona startowa taka jak startbook.com (http://www.startbook.com/) do korzystania z której serdecznie zapraszam.

Kilka słów o tym jakie możliwości daje nasza strona. Przede wszystkim jest to miejsce, w którym możecie wygodnie gromadzić linki do ulubionych portali. Mało tego! Dzięki spersonalizowanym zakładkom podzielicie strony www na przejrzyste kategorie! A po otworzeniu przeglądarki wystarczy jedno kliknięcie by przenieść się do ulubionych serwisów.

Startbook.com to jednak nie tylko możliwość archiwizowania linków. To również stale aktualizowane propozycje najpopularniejszych stron dla kobiet i stron dla mężczyzn podzielonych na ciekawe kategorie (np. moda, uroda, macierzyństwo, sport, motoryzacja).

Tutaj sprawdzisz także jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach, czy wyniki lotto uczyniły Cię milionerem, a nawet skorzystasz z bramki sms. To wszystko i o wiele więcej w jednym miejscu!

Wejdź na http://www.startbook.com/ i zobacz jak bardzo strona startowa może ułatwić Ci korzystanie z sieci! ;)

Obrazek
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/

Re: Startbook - nowoczesna strona startowa

6
Zapraszamy do zakładki kobiety oraz zakładki mężczyźni. Znaleźć tam można podział na różnorodne kategorie, a w nich mnóstwo najpopularniejszych portali ;) A już niedługo powstanie również zakładka dzieci, z ciekawymi portalami dla młodszych i starszych pociech. :D
Wszystkim podróżnikom polecamy za to tworzenie własnych startbooków z linkami do ciekawych zakątków ziemi, hoteli, biur podróży - to na pewno usprawni planowanie wojaży. ;)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklamy stron o tematyce ogólnej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość