Nieprzeczytane posty

Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

1
Nie znalazłem lepszego miejsca na mój wpis, więc umieszczam go tutaj. Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym koszulki z nadrukiem ciekawych miejsc na Ziemi (krajobrazy, atrakcje turystyczne itp.). Aktualnie potrzebny mi producent odzieży dziecięcej, bo dla dorosłych już mam. Dlatego jestem na etapie ostatnich poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe i mam nadzieję zyskiwać pierwszych klientów. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wysokiej jakości. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym odbiorców zainteresowanych podróżami, ale nie tylko. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni. Liczę na opinie :)

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

2
kocor1994 pisze:Nie znalazłem lepszego miejsca na mój wpis, więc umieszczam go tutaj. Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym koszulki z nadrukiem ciekawych miejsc na Ziemi (krajobrazy, atrakcje turystyczne itp.). Aktualnie potrzebny mi , bo dla dorosłych już mam. Dlatego jestem na etapie ostatnich poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe i mam nadzieję zyskiwać pierwszych klientów. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wysokiej jakości. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym odbiorców zainteresowanych podróżami, ale nie tylko. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni. Liczę na opinie :)
I jak, jakieś opinie macie, bo w lutym myślę już zacząć reklamę, więc póki co kazda rada jest cenna :)

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

3
Nigdy nie ma się pewności co do opłacalności biznesu. Są jednak opinie, że nie ma złego pomysłu na firmę a jedynie źle prowadzona firma...Myślę, że takie koszulki by się sprzedawały gdy znajdziesz rynek zbytu. Gdyby udało się zawiązać współpracę z osobami sprzedającymi upominki itd w kurortach i miastach typowo turystycznych....To mogłoby się udać :)

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

8
Sam planowałem od dłuższego czasu stworzyć taki sklep. Pomysłów jest setka, ale jak patrzę na wykonanie innych to naprawdę można szybko sie wybić na jakości i projektach.
Od dłuższego czasu tworzeni grafiki i odkładam na bok, a sklep to planuje otworzyć w ciągu 2 mieście ;))) fajnie jak do tego jest możliwość zebrania jakieś grupki ludzi, którzy będą interesować sie tym co tworzę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklamy stron o tematyce ogólnej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości