Nieprzeczytane posty

Wakacyjny Radar-nowa wyszukiwarka lotów, hoteli i pomysłów :)

1
Witam wszystkich,

Pozwólcie, że szybko się przedstawię.
Od kilkunastu lat podróżuję po świecie, zarówno służbowo jak i prywatnie. Odwiedziłem kilkadziesiąt krajów i spałem w różnych hotelach. Od takich, w których nie mogłem otworzyć walizki bo było w nim zbyt mało miejsca (walizka opierała się o ścianę i łóżko jak litera V) do pięciogwiazdkowych hoteli, w których organizowałem konferencje dla klientów.
Zbierając całe to doświadczenie postanowiłem stworzyć stronę poświęconą podróżom.
W styczniu uruchomiłem meta wyszukiwarkę lotów, która ma dostęp do ponad 700 linii lotniczych z całego świata i 200 agentów lotniczych (czyli pośredników, którzy sprzedają bilety lotnicze jak np. Tickets.pl).

W ten sam sposób uruchomiłem wyszukiwarkę hoteli. Przeszukuje bazę Agoda, zenhotels i jeszcze kilkudziesięciu innych.
Na stronie głównej https://www.wakacyjnyradar.pl/ znajdziecie pomysły na fajne wakacje i podróże, które możecie samodzielnie zorganizować czyli kupujecie bilet w liniach lotniczych i rezerwujecie nocleg samodzielnie w hotelu. Można sporo zaoszczędzić - będziecie zaskoczeni.
Jeśli nie wiecie dokąd chcecie lecieć to zbudowałem jedną stronę, na której możecie zobaczyć ceny biletów lotniczych z Polskich lotnisk. Po prostu nie podobało mi się na innych stronach, że muszę wstukiwać każdą trasę z osobna...Dane na tej stronie pochodzą z linii lotniczych, tak jak w Skyscanner.

Korzystajcie.
Jeszcze jedno zanim zapomnę.
Serwis stale się rozwija i powiem szczerze, że nie uda mi się go dobrze poprowadzić bez Waszego udziału.
Jesteście podróżnikami, macie swoją unikalną wiedzę i doświadczenie. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielicie się ze mną niektórymi z nich. Piszcie do mnie o swoich spostrzeżeniach na tym forum

Serwis jest dla Was - nie dla mnie, ja sobie znajdę tani lot.
Pomysły na podróże https://www.wakacyjnyradar.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklamy stron o tematyce turystycznej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości