Nieprzeczytane posty

Malezja

1
Będąc w Kuala Lumpur, stolicy Malezji nocowałam w hotelu Grand Seasons. Cały pobyt w hotelu mogę uznać z udany. Od momentu rezerwacji po moment opuszczenia hotelu wszystko przebiegało przyjemnie. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Niestety jak na hotel 4-o gwiazdkowy, jego kuchnia nie do końca mi odpowiadała. Uwielbiam jedzenie w Malezji, ale w tym hotelu było chyba bardziej przygotowywane pod turystów, więc nijakie. Oprócz ślicznego pokoju, elegancko zaścielanego łózka hotel ma jeszcze jedną zaletę. Część jego okien wygląda na Twin Towers.

Re: Malezja

2
Podczas pobytu na wyspie Langkawi spędziłam 10 dni w hotelu Lanai. Hotel jest bardzo przyjemny, czyściutki, oferuje przepyszne jedzenie, ale niestety tylko śniadania. W pokoju jest czajnik elektryczny, herbata i kawa do dyspozycji. Plaża przy hotelu idealna i bardzo spokojna. Hotel jest położony jako pierwszy na plaży, więc z dala od centrum. Nadaje się idealnie dla osób, które potrzebują ciszy i spokoju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Azja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości