Nieprzeczytane posty

Re: Zapraszam do Mongolii

21
Witam. Proszę o skorygowanie wiadomości, o których przeczytałam w publikacji Seweryna Błasiaka tytułem Szum stepu i pustyni. Czy informacje zawarte w książce są w dalszym ciągu aktualne? Czytał ktoś i jest obeznany w tematyce? Planuję tułaczkę po stepach, dlatego pytam.

Re: Zapraszam do Mongolii

24
Mialem okazje odwiedzic ten kraj podczas trasy transyberyjskiej, aby bylo ciekawiej z Shanghaju poprzez Mongolie i Syberie do Moskwy.
Fajny i ciekawy kraj, ale zalecam ostroznosc w jurtach i proponuje zamykac od srodka.
Nie dajcie sie nabrac w miejscu niby strzezonym, ze ktos przyjdzie w nocy, aby rozpalic ogien.
Malzenstwo z CH zostalo doszczetnie okradzione z walizek z ubraniami, jak rowniez zginely 2 b. drogie aparaty fotograficzne. 8-)
Spedzili sporo czasu na policji, ale nie przynioslo zadnych rezultatow.
Jedynym pocieszeniem bylo, ze sprzet byl ubezpieczony, ale najgorsza strata byly zdjecia.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mongolia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości