Nieprzeczytane posty

Piękna Kenia

1
Zdjęcia z wyjazdu w styczniu 2014 :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Mam ich jeszcze mnóstwo więc jak ktoś jest zainteresowany chętnie coś dorzucę c;
Proszę tylko o dalsze nieudostępnianie bez mojej zgody.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2015 19:21 przez szanel, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piękna Kenia

2
Witaj, super fotki dziękujemy bardzo. Oczywiście prosimy o jeszcze. ;) ;) ;) Napisz gdzie dokładnie byłeś(as) ;) z jakich wycieczek korzystałeś(aś), może w jakim hotelu mieszkałeś(as). Dodałem link do relacji w poście globalnym

Ps jeśli zdjęcia mają duży rozmiar polecam zapoznaj się z darmowym programem fileminimizer. Dzieki niemu skompresujesz zdjęcia bez utraty jakości, dzięki temu łatwiej i szybciej otwierają się zdjęcia
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Piękna Kenia

3
Skorzystałam już z programu, dzięki wielkie.
Byłam z biurem TUI 2 tygodnie w hotelu Amani Tiwi Beach Resort w Diani Beach. Co do wycieczek to byliśmy w Mombasie na targu oraz w tamtejszym zoo, samolotowe 2-dniowe safari w Masai Mara (bardzo drogie niestety, bo ok.600 dolarów za osobę, ale naprawdę warte swojej ceny) oraz podróż łodzią na wyspę Wasini z przystankiem na snorkeling i oglądanie delfinów.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Piękna Kenia

4
Dziękuje za odp. Widać wrażeń miałaś co nie miara. Zwierzęta na wyciągnięcie ręki.Rewelacja. A gdzie organizowałaś safari na miejscu czy może jeszcze w Polsce. Napisz coś więcej o safari. Jak to wyglądało ( gdzie nocowałaś) co było wliczone w cenę, może troszkę info o wyspie Wasini? ;) ;)

Prosimy także o więcej zdjęć. Uwielbiam czytać relacje i oglądać fajne zdjęcia z tak odległych zakątków. :) :) :) :) :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Piękna Kenia

5
Zacznę może od Safari. W Polsce nie opłaca się organizować, bo cena za to samolotowe wzrasta do tys. dolarów za osobę. Organizowało nam to jedno z ulicznych biur podróży. Sam przelot tak małym samolotem to niesamowite przeżycie. Miałam okazje siedzieć zaraz za pilotem więc widziałam jak steruje. Poza tym widok na Kilimandżaro z samolotu zapierał dech w piersiach. Na zdjęciach w poprzednim poście widać zarówno samolot jak i 'lotnisko' już w Masai Mara. Po wylądowaniu zabierały nas samochody, jeździliśmy ok. 7 h po parku, ale w ogóle nie było czuć upływu czasu. Pan kierowca przez radyjko dostawał czasem namiary gdzie są jakieś zwierzęta (od innych kierowców), czasem sami coś wypatrzyliśmy. Do zwierząt zazwyczaj dało się podjechać niesamowicie blisko- dosłownie na wyciągnięcie ręki. Spaliśmy w namiotach (później wrzucę zdjęcie). Następnego dnia z rana ok. 5 h jazdy i przejazd bezpośrednio na lotnisko do samolotu. Co to Wasini niestety byłam bardzo rozczarowana. Łódź którą płynęliśmy była jedyną w moim życiu, która wywołała u mnie chorobę morską. Niestety też w okresie w którym byliśmy woda miała bardzo wysoki poziom i silne fale, więc snorekling nie był tak przyjemny jak powinien- trzeba było płynąć za przewodnikiem, a widoczność ograniczał zruszony piasek. Na samej wyspie mieliśmy lunch, zamówiłam kurczaka, ale szczerze mówiąc go nie tknęłam, gdyż przypominał wielkością bardziej przepiórkę i wolałam nie nabawić się problemów żołądkowych. Do tego nachalne dzieci. Ja rozumiem biedę, gdyż to nie jedyne miejsce gdzie się z nią spotkałam, ale wcale nie trzeba osaczać turysty i wyrywać rzeczy dosłownie z rąk. Można wziąć kulturalnie i podziękować. Tak samo nie trzeba iść za grupą całą drogę i pytać czy coś jeszcze mają-bo jakby mieli to by dali, po 10 pytaniu się to nie zmieni. Tak więc ta wycieczka do udanych nie należała.

Wszystko co wyżej opisałam było wliczone w cene wycieczek. Podczas safari była też kolacja i śniadanie w cenie.

Zdjęcia dodam jutro, bo dziś już trochę późno :)

Re: Piękna Kenia

6
Tu już wrzucam potężną dawkę zdjęć (przyznaje- pstrykam wszystko co się rusza- jak Chiński turysta). Załączyłam też kilka zdjęć z hotelu jakby był ktoś nim zainteresowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Myślę, że to większość z tego co mam c;. Za to jeżeli ta fotorelacja się spodoba to chętnie wrzucę kolejne z Tajlandii/Bali/Sri-Lanki czy Kuby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie zdjęć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości