Nieprzeczytane posty

Re: Maroko

11
Nie ma to jak spontaniczne decyzje. W tym roku nieoczekiwanie odwiedzę Maroko. Plan jak zwykle spontaniczny, ale myślę, że zbliżony do tego co pisała taitanka. Konkrety są takie, że startujemy w Tangerze a kończymy w Fez. na miejscu planujemy podróżować pociągami, ale również wynająć auto.

Lecimy na przełomie września i października, wszystko tanimi liniami. Najwięcej lotów zarezerwowaliśmy w Ryanair jeden także w Wizzair. loty przedstawiają się mniej więcej tak

1. Katowice - Mediolan
2. Mediolan - Tanger
------------------------
3. Fez - Frankfurt
4. Frankfurt - Fez

wszystkie loty to koszt ok 300 zł (lecimy tylko z bagażem podręcznym)

sporo zaoszczędziliśmy na wyrobieniu sobie karty mastercard paypass w Auchanie - (za darmo)
byle dalej...

Re: Maroko

12
Niespodziewanie wycieczki bywają najbardziej niezapomniane. Informuj nas na bieżąco odnośnie przygotowań do podróży ;) ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Maroko

13
U mnie teraz strasznie gorący okres, przygotowania pewnie będą na ostatnią chwilę. Na szczęście tym razem nie jedziemy sami, a ze znajomymi, którzy planowali wyjazd do Maroka już dawno temu, więc cały plan maja w głowie. Tym razem pojedziemy na wyjazd niemal jak z przewodnikiem :)
byle dalej...

Re: Maroko

14
Siema!

Planuje, tej zimy, zorganizować wyjazd przyrodniczo-ornitologiczny do Maroka. Chcielibyśmy wynająć samochody, możliwie tanio oraz możliwie najbardziej nadające się do wypadów w teren, a przy tym nie rzucające się w oczy tubylcom - lekcja wyniesiona po wyjazdach na wschód od Polski. Tak wiec nie chodzi mi o jakieś 4x4 tylko coś co pomieści 4 osoby plus bagaże i sprzęt, a przy okazji nie padnie po środku niczego.

Bardzo proszę o rady wszystkich, którzy mieli przyjemność podróżować po Maroku.

Re: Maroko

15
Myślę nad wakacjami w Maroku, ale biorę też pod uwagę Tunezję i Egipt. Może ktoś poradzi gdzie najlepiej? Interesuje mnie zwiedzanie,ale jakiś odpoczynek na plaży też by się przydał, no i oczywiście interesuje mnie jak tam cenowo wygląda. Dzięki z góry za wszelkie rady.

Re: Maroko

20
Czy ktoś się orientuje jak cenowo kształtuje się wyjazd do Maroko pod względem jedzenia? Małe, kameralne knajpki, w których głównie można zobaczyć tubylców, bez restauracji europejskich...
Jeśli ktoś był co poleca zwiedzić?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Maroko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości