Nieprzeczytane posty

Party Camp - organizacyjna klapa

1
Organizacja tego biura to jakaś żenada, na szczęście nie doszło do mojego wyjazdu, bo podejrzewam, że na miejscu okazało by się, iż Hotel nie został zarezerwowany. 10 dni temu wysłałem zapytanie mailem odnośnie ceny wycieczek fakultatywnych, do Grecji, na wyspę Zakynthos, ponieważ nigdzie na stronie takiej informacji znaleźć nie mogłem. Odpowiedzi zwrotnej nie dostałem. 3 dni później zadzwoniłem do biura, ponownie zapytałem o cenę wycieczek fakultatywnych, Pani upewniła mnie, że wycieczki nie są wliczone w cenę podróży natomiast nie umiała udzielić odpowiedzi, jaki jest ich koszt, poprosiła o mój adres mailowy i potwierdziła że informacja trafi na moją skrzynkę. Żadnej informacji nie dostałem. Dwa dni później dokonałem rezerwacji, w polu uwagi poprosiłem po raz kolejny o cenę wycieczek fakultatywnych. Dostałem automatyczną odpowiedź z numerem rezerwacji. Zgodnie z informacją którą widnieje na stronie firmy: „Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila potwierdzającego złożenie rezerwacji. Następnie w terminie 24 godzin w dniach od poniedziałku do piątku lub 48 godzin w weekendy i święta otrzymasz od nas maila z numerem rezerwacji, umową i numerem konta na który w terminie 2 dni roboczych należy wpłacić zaliczkę, a potem do 21 dni przed wyjazdem całość.”
Oczywiście nie otrzymałem informacji z numerem konta. Po dwóch dniach (w Piątek) zadzwoniłem po raz kolejny do biura, gdzie Pani raczyła mnie łaskawie poinformować, że jest wielce prawdopodobne iż w samolocie nie ma już miejsc. Ostateczną odpowiedź miałem dostać tego samego dnia. Nikt do mnie nie zadzwonił ani nie napisał w tej sprawie. Dziś ponownie zadzwoniłem do biura Pani potwierdziła że miejsc w samolocie już nie ma, myślała że ktoś do mnie taką wiadomość wysłał....ha, szkoda gadać. Aha, 10 minut po moim telefonie dostałem wiadomość że moja rezerwacja została anulowana z powodu braku wpłaty zaliczki. Porażka

Z tak złą organizacją, takim lekceważeniem klienta pierwszy raz się w życiu spotkałem, jestem osobą cierpliwą ale do czasu.

To tyle ode mnie, szczerze tego biura nie polecam!!!

Re: Party Camp - organizacyjna klapa

2
Nieciekawe doświadczenia. Moja znajoma miała teraz jechać z biurem X na wycieczkę do Albanii. Dwa dni przed wyjazdem dowiedziała się, że w biurze się pomylili i ona nie pojedzie bo nie ma jednak miejsca. Nie chciałabym być postawiona w takiej sytuacji...Z Albanii wyszła Grecja, a konkretnie Kos jako ostatnia deska ratunku - oczywiście z innym biurem

Re: Party Camp - organizacyjna klapa

3
Czasem dobrze jest schować urazę do jakiegoś biura podróży i dać mu jeszcze jedną szansę - minęły już cztery lata, więc może w przyszłym roku spróbujesz wybrać się z nimi na jakąś wycieczkę? Ja osobiście jeżdżę z Party Camp od trzech lat i ani razu nie miałam sytuacji podobnej do Twojej, jeśli Cię to w jakiś sposób zachęci! :) a warto pojechać na organizowane przez nich wakacje, jest naprawdę super, takie całkowite oderwanie od rzeczywistości, totalnie jak w raju, przed rozpoczęciem kolejnego roku na studiach - jak znalazł! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości