Nieprzeczytane posty

Wspaniałe biuro Toskaniatravel.com.pl

1
Witam wszystkich .Chciałabym się podzielić z wszystkimi moja opinina na temat biura internetowego Toskaniatravel i moim pobytem w toskani. Od kilku miesięcy chodził mi po głowie wypad ze znajomymi do toskani,ale nie wiedziałam z jakiej oferty biur internetowych mogę skorzystać ,bo wszystkie oferuja wiele atrakcji ,ale jedno biuro przykuło moja uwagę wlaśnie to toskaniatravel.com.pl .Zadzwoniłam z prośba o przygotowanie mi oferty pobytu w toskani dla 5 osób. Do wyboru mieli ponad 5 agroturystyk, i hoteli usytuowanych w samym sercu Chianti krainy pysznego wina. Przygotowali mi bardzo atrakcyjna ofertę pobytu w agroturystyce,a co najważniejsze ceny mieli naprawde bardzo atrakcyjne .I skożystalam i naprawdę nie mogę powiedzieć nic złego. To co było opisane w ofercie było w realu a.co najważniejsze mogliśmy liczyć na pomoc w języku polskim, bo właściciele toskaniatravel mieszkaja w toskani,czego inne biura nie oferuja było to naprawdę bardzo przydatne bo włosi nie rozmawiaja w języku angielskim.
Na pewno skorzystam z ich ofert na wakacje.
Polecam szczerze to biuro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości

cron