Nieprzeczytane posty

Re: Z jakim biurem kolonie dla dzieci?

4
Moje dzieciaki były na evencie zorganizowanym przez agencję eventową , zapisali się teraz na kursy robotyki bo obaj się zainteresowali tą tematyką :) Wiem, że oni też organizują ferie i kolonie także może pójdziemy za ciosem i ich wyślemy. Dla chłopaków szczególnie ważne jest rozwijanie umysłu ścisłego także jest to dobre rozwiązanie :) Wam też polecam!

Re: Z jakim biurem kolonie dla dzieci?

5
Zawsze miałam problem z tym z jakim biurem wysłać córę na obóz. Niestety obydwoje z mężem mamy taką pracę, że możemy pozwolić sobie na 2 tyg. wakacji latem. Zimą nigdzie nie możemy pojechać, ale lubimy jak córka spędza aktywnie czas, więc staramy się jakoś jej to zapewnić. Nie wiadomo dlaczego, ale uwielbia piłkę nożną, dlatego prosi nas o obóz piłkarski :? Dlatego tym razem na zimowisko chcemy wysłać ją na obóz narciarsko-piłkarski ze sportujmy.pl, gdzie znalazłam naprawdę dosyć ciekawą ofertę. Czy ktoś ma jakąś opinię o tej firmie? :D Podobno współpracują ze szkółką piłkarską Reissa... 8-)

Re: Z jakim biurem kolonie dla dzieci?

8
Potwierdzam Atas, znany i ceniony przez rodziców i dzieci, przynajmniej na rynku poznańskim. Znam wiele osób korzystających z usług tego biura i zawsze rodzice są zadowoleni z poziomu opieki i obsługi, a dzieci wracają wypoczęte i zadowolone.
Z naszego lokalnego podwórka polecam także Juventur Poznań. Podobnie pozytywne opinie słyszałam o biurze Kompas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron