Nieprzeczytane posty

Re: Najlepsze biuro podróży

14
Myślę, że organizacja zagranicznych wakacji to tak sztampowy produkt, że wszyscy więksi organizatorzy robią go na takim samym poziomie - lot - transfer - wybrany hotel. Każdy ma swojej ofercie lepsze i gorsze obiekty i różne ceny - warto dlatego porównywać ofertę w agencjach, które sprzedają oferty wszystkich biur podróży.

Inną bajką są wycieczki objazdowe - tu bardzo wiele zależy od produktowców konkretnych biur podróży, a także pilotów, którzy realizują program. Nawet świetny program potrafi położyć kiepski pilot i na odwrót.

Jeśli chodzi o wakacje bardziej bym się skupiał na sprawdzeniu transparentności firmy, choć obecnie większość dużych firm działających w Polsce nie ma z tym problemu.

Re: Najlepsze biuro podróży

15
Nie ma czegoś takiego jak najlepsze biuro podróży. To jest tak subiektywna ocena, że trudno jest nadać jakiemuś łatkę najlepsze. Można takie biuro analizować pod kontem wielu kryteriów. Pracuje w branży turystycznej i mogę od siebie, z czystym sumieniem powiedzieć, że na wakacje nie bałbym się pojechać z dwoma biurami. Oba są polskie i oba należą do czołówki biur jeżeli chodzi o generowane przychody.
Pierwsze to Rainbow, ponieważ jest firmą notowaną na giełdzie i można w każdej chwili sprawdzić jaka jest jego sytuacja, natomiast drugie to Ecco Holiday, które jako jedyne ubezpiecza pieniądze uczestnika. To oznacza, że w przypadku bankructwa pieniądze zostaną zwrócone przez ubezpieczyciela.

Takie biura jak Net Holiday, Greckie Wakacje omijać z bardzo dużego daleka. To są firmy założone przez byłych prezesów Triady, Sky Club oraz Aquamaris i w mojej opinii, kwestią czasu jest kiedy upadną, oszukując kolejnych naiwniaków. Warto tez uważać na firmę Viva, Citron oraz Oasis (zawieszone do maja 2014).

Re: Najlepsze biuro podróży

16
Oczywiście, że każda z naszych opinii jest opinią subiektywną, ale każdy ma jakieś doświadczenia z biurami podróży i jedne woli bardziej od innych, z ofert jednych korzysta częściej niż z drugich.
Ja ostatnio wiele wycieczek odbyłam z biurem podróży Rospond. To jedno z moich zaufanych biur. Byłam z nimi w Tunezji, a w tym roku w Egipcie.

Re: Najlepsze biuro podróży

18
rexxx pisze:Nie ma czegoś takiego jak najlepsze biuro podróży. To jest tak subiektywna ocena, że trudno jest nadać jakiemuś łatkę najlepsze. Można takie biuro analizować pod kontem wielu kryteriów. Pracuje w branży turystycznej i mogę od siebie, z czystym sumieniem powiedzieć, że na wakacje nie bałbym się pojechać z dwoma biurami. Oba są polskie i oba należą do czołówki biur jeżeli chodzi o generowane przychody.
Pierwsze to Rainbow, ponieważ jest firmą notowaną na giełdzie i można w każdej chwili sprawdzić jaka jest jego sytuacja, natomiast drugie to Ecco Holiday, które jako jedyne ubezpiecza pieniądze uczestnika. To oznacza, że w przypadku bankructwa pieniądze zostaną zwrócone przez ubezpieczyciela.

Takie biura jak Net Holiday, Greckie Wakacje omijać z bardzo dużego daleka. To są firmy założone przez byłych prezesów Triady, Sky Club oraz Aquamaris i w mojej opinii, kwestią czasu jest kiedy upadną, oszukując kolejnych naiwniaków. Warto tez uważać na firmę Viva, Citron oraz Oasis (zawieszone do maja 2014).
Najczęściej jeżdżę samodzielnie, tak jest najtaniej i najfajniej. Ale byłem również parę razy z Rainbow Tours i potwierdzam ich profesjonalizm. Poza tym jako stały klient mam u nich zniżkę 8% co też daje spore oszczędności.

Re: Najlepsze biuro podróży

19
MariuszPl pisze:To Rospond organizuje jakieś wakacje do Tunezji czy Egiptu?

Nie mylmy pośrednika, agenta turystycznego od organizatora.
Rospond jest raczej pośrednikiem, mają podpisane umowy agencyjne np z Itaką.
Nie orientuję się za bardzo w tych organizacyjnych kwestiach. Bilety bookowałam u nich, więc dlatego o nich wspomniałam.

Re: Najlepsze biuro podróży

20
też dosyć często jeżdżę na własną rękę, ale w zimie jeżdżę na express narty z bp margotravel z wrocławia i jestem zadowolona z ich usług. a i ostatnio gifta dostałam - vouchera zniżkowego na fitness :)
jednak wydaje mi się ze sprawa najlepszego biura podróży to kwestia indywidualna, każdy trafi na biuro które jemu najbardziej odpowiada!

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości

cron