Nieprzeczytane posty

NET Holidays

1
Właśnie się zastanawiam nad spędzeniem urlopu nad jakąś śródziemnomorską plażą i rozważam kupno wycieczki w tym właśnie internetowym biurze. Podoba mi się to, że mają całkiem przystępne ceny oraz wszystko załatwiają przez internet. Co sądzicie?

Re: NET Holidays

2
Witam serdecznie
Jak najbardziej polecam. Właśnie wróciliśmy z Egiptu. BYło cudownie. Hotel przepiękny. Co do biura, obsługa świetna, profesjonalnie przygotowana oferta, przystępne ceny. Dostałam fantastyczną torbę :) z logo Net Holidays. I najważniejsze wszystko załatwione przez internet, nie trzeba wychodzić z domu żeby zarezerwować podróż marzeń.
Jeżeli o mnie chodzi to polecam, pozdrawiam

Re: NET Holidays

3
Stanowczo odradzam korzystanie z usług biura podróży Net Holidays. Biuro nie słowne, kontakt też nie zachęcający. Wakacje skrócone o połowę bez konkretnej przyczyny. Zmarnowane wakacje i strata pieniędzy powinny być ich sloganem reklamowym. Szkoda psuć sobie nimi nerwów. O zwrot pieniędzy trzeba się prosić, wydzwaniać i pisać skargi. Nie tak powinno to wyglądać!!! Jeśli chcecie mieć udane wakacje, to nie z tym biurem!

Re: NET Holidays

4
Każde biuro załatwia wszystko przez internet, łącznie z większością agentów.

A Net - dobre ceny bo nowy organizator na polskim rynku.
W zasadzie nie nowe, bo większość ekipy to dawny skład śp. Sky Club.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości