Nieprzeczytane posty

Re: Wycieczki po Polsce

15
Jeżeli planujecie swój wypoczynek nad polskim morzem, zachęcam do skorzystania ze strony http://obokmorza.pl/ !!! Ja nigdy nie byłam przekonana do takiego typu stron, ale postanowiłam spróbować (namówił mnie chłopak, bo twierdził, że nie lubię ryzyka :D )
Strona jest bardzo czytelna, zawiera dużą bazę noclegowni, hotelów itp. w rejonach nadmorskich. Przejrzałam ją już nie raz i na jej podstawie zrobiłam wraz z chłopakiem tournée po morskich kurortach. Przy każdym hotelu podane są dane kontaktowe, można zadać pytania na nurtujące nas sprawy.
Mi przydała się baza kategorii, dzięki której już na początku system wybrał to, co może mnie najbardziej zainteresować :)

Także śmiało mogę polecić - sama sprawdziłam <a href=http://obokmorza.pl>obokmorza.pl</a>, Mam nadzieję, że wrażenia będą tak dobre jaki i moje :D

Re: Wycieczki po Polsce

16
Jak podróżować po kraju to tylko samemu, z rodziną lub przyjaciółmi. Zawsze tak jeździłam i chyba z tego nie zrezygnuję. Wychodzi o wiele taniej i przyjemniej. Szczególnie jak ma się u kogo zatrzymać i zrobić sobie tam bazę wypadową. Tak jak ja miałam parę lat temu. Pojechaliśmy do Brodnicy i stamtąd zwiedzaliśmy.

Re: Wycieczki po Polsce

20
Co do biur podróży, to moje ostatnie objazdówki po Europie były pod okiem biura i zawsze wracałem zadowolony. Bardzo wiele ciekawych miejsc można było zobaczyć, organizacja była na wysokim poziomie. Ale teraz widzę, że nieco ten rynek się też u nich przez pandemię zamknął i bardziej skupiają się na wycieczkach po Polsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości