Nieprzeczytane posty

Re: Cypr ogólnie

41
nowakkk pisze:jaki jest koszt wyjazdu na Cypr
Normalny koszt wyjazdu z biurem podróży to tak od 2000 zł /7dni. Ale często zdarzają się last minute np. teraz w grudniu było 600 zł za tydzień - przelot i hotel z dwoma posiłkami.
A jak chce się polecieć samemu to np. były loty z Krakowa do Larnaki za 255 zł, z Warszawy do Pafos za 275 zł. Bardzo duża baza hotelowa, można znaleźć trzygwiazdkowy już od 10 euro/noc.
Reasumując - Cypr to jest tani i atrakcyjny kierunek!

Re: Cypr ogólnie

42
Cypr to bardzo dobre miejsce na odpoczynek. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie nt. tej wyspy, ale na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że ludzie tutaj są bardzo uprzejmi i gościnni.

Re: Cypr ogólnie

43
Cypr to bardzo dobre miejsce na odpoczynek. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie nt. tej wyspy, ale na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że ludzie tutaj są bardzo uprzejmi i gościnni.

Re: Cypr ogólnie

44
Cypr jest świetny na wrzesień. Jest tam bardzo ciepło, a ludzi już mniej niż w ścisłym sezonie.
Ale podobno po sezonie dużo tam rosyjskiej mafii, ale nie wiem, czy to prawda. Może ktoś
to potwierdzić?
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Re: Cypr ogólnie

46
oj tam ,zaraz mafii. Biznesmeni ze wschodu są faktycznie liczni.
Jednak nikt nei każe nam przebywać w ich towarzystwie.

Wg mnie najlepiej wyjechać we wrześniu październiku. Choć zdarzył mi się kiedyś pobyt w grudniu, ponoć wyjątkowo ciepłym. Na kąpiel w morzu było zbyt chłodno (woda), ale opalanei i basen w sam raz.
Poza tym można pozwiedzać, kuchnia a'la grecka dostępna, a'la brytyjska również :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cypr”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości