Nieprzeczytane posty

Dubaj z Qatar Airways

1
Witam wszystkich forumowiczów
To mój pierwszy raz na tym forum. Dołączam do wątku o ZEA, ponieważ wybieram się tam wraz z rodzinką pod koniec kwietnia. Skorzystaliśmy z promocji Qatar Airways na początku lutego i myślę, że znajdzie się jeszcze pare osób, które to zrobiły i wybierają się w te rejony.
Może już ktoś zaczął planować swój pobyt. My jedziemy z dziecmi (7 i 11), więc musimy ująć troche atrakcji pod nich.
Oczywiście Burj Khalifa, Dubai Mall z Aquarium i Underwater zoo, Children's city i creek park, Jumairah Beach Park, Safari- aktualnie jest oferta na Gruponie w Dubaju- myślę o zakupie. Troszkę starego Dubaju- miejsca, o których wspominała Pani mieszkająca w Dubaju (zapomniałam nick). Spice i Gold souks. Parki wodne drogie, jak będzie oferta na gruponie to wezmę, ale w tych cenach za drogo.
Martwi mnie tylko jak to rozwiązać logistyczne, żeby wyrwać z podróży jak najwięcej nie tracąc za dużo czasu na korki, parkowanie w mallach i na mieście, przejazdy itd. A może trochę metrem? No to mnie martwi. Kto był, niech radzi. Będę wdzięczna.

Re: Dubaj z Qatar Airways

2
Zakupy w Gold souks Dubaj odradzam , wszytkie hotele woza tam turystow , cen sie nie da negocjowac, sa inne emiraty gdzie czynsze za sklepy, lincejncje na handel zlotem rowniez sa tansze i wtedy cos sie urwie.Metrem warto sie przejechac tansze niz taksowki, do tego czyste.Sa przejazdzki grupowe ale dobrze kiedy sie znajdzie cos w internecie , bo hotelowe zawsze beda drozsze.Pozdrawiam
Prezenterka radiowa w sieci http://radiojmmj.vgh.pl/news.php

Re: Dubaj z Qatar Airways

4
No cóż wszystko zależy od tego co się chce robić w Dubaju i na co wydać pieniądze. Nasz Hotel: 2 os dorosłe i 2 dzieci na 8 nocy- 90 m2 plus basen, sauna, siłka, to koszt ok 2900. Uważam, że to bardzo dobra cena. Jedzenie: u nas nad morzem wydasz więcej. Za obiadek od 10dhs w górę. No masło i mleko drogie. Bezyna 1,50. Generalnie samo życie w Europie jest dużo droższe. Oczywiście koszty rosną kiedy chce się wyjść poza ramy zwykłego dnia i np odwiedzić Burj Khalifę, jakiś park wodny lub inne atrakcje. Polecam oferty na grouponie w Dubaju. Sprawdziły się!. Gokarty na torze F1 w Abu Dhabi, obiadki, safari - z tego skorzystaliśmy, na prawdę warto.
Wróciliśmy 2 maja i co noc śnią mi się Emiraty. Warto wydać pieniądze
A, i nie bójcie się wyporzyczać samochodu. Rewelacja! 7 pasów, korki rzadko na osiedlowych drogach, parkingi 2 dhs/h od 13-16 za darmo. Sto razy gorzej jeżdzi się w Polsce. I to nie prawda, że kultura jazdy kuleje. Jezdzi sie pieknie w Emiratach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości