Nieprzeczytane posty

Bieżące wydarzenia z Emiratów

1
Ciekawe wydarzenia z Emiratów zainteresują jak mniemam nie tylko mnie,więc temat jak najbardziej wskazany i potrzebny. :) :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Bieżące wydarzenia z Emiratów

3
Oczywiście że ci wybaczymy,cieszymy się że znów jesteś z nami ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Bieżące wydarzenia z Emiratów

7
Witam cieplutko.Ja jako polka nie przestrzegam ale tez staram sie nie kusic innych , znaczy nie pije na ulicy napojow.Natomias jest zakaz picia alkoholu , sklepy z alkoholem sa zamkniete, chociaz jak ma sie uklady to sie wszystko kupi .Kraj jest tolerancyjny dla europejczykow, bardziej niz dla muzulmanow, oni sa karani za nie przestrzeganie prawa muzulmanskiego .Znajomi polacy podczas ramadanu pili piwo na publicznej plazy , przyjechala policja i dostali ostrzezenie.Zalecam jednak nie kusic .W naszym kraju tez sie pije piwo w miejscach publicznych mimo zakazow :)

Re: Bieżące wydarzenia z Emiratów

8
W sumie to co piszesz, to dobra informacja. Nie to, żebym chciał zaburzać spokój Ramadanu, bo w 100% zgadzam się z tym co napisałaś: lepiej nie kusić. Cieszy mnie jednak fakt, że są otwarci na europejczyków. Żyłem w jakimś przekonaniu o ekstremistycznym wydaniu muzułmanów - choć tacy na pewno także się zdarzają.

Wybierając się w podróż do Emiratów, doradziła byś ominąć ramadan, czy wręcz przeciwnie celować, żeby zobaczyć choć kawałek ?
byle dalej...

Re: Bieżące wydarzenia z Emiratów

9
W kazdym kraju , nawet w naszym sa ludzie porabani, wiec czemu osadzamy innych?Czasami ludzie tej samej nacji , tej samej religi sa psyhopatami jak wszedzie.A terrozym to dla mnie wymysl kontrwywiadow , sieja zamet aby odwrocic uwage od wazniejszych spraw a ludziom mydlic oczy.Prawde mowiac w Polsce w nocy boje sie chodzic nocami ulicami, a jakby nie bylo to moj kraj.Sprawa Papaly i Olwenikow rowniez daje mi brak poczucia bezpieczenstwa w kraju , wolna amerykanka kto przy korycie wszystko moze. :)

Re: Bieżące wydarzenia z Emiratów

10
Oczywiście, że nikogo nie osądzam. każdy ma w głowie różne stereotypy - jest to całkowicie normalne. Powstają przede wszystkim na skutek braku rzetelnych informacji z pierwszej ręki. Dzięki Tobie, mamy szansę zmienić nastawienie. Myślę, że nikt o zdrowych zmysłach nie utożsamia Muzułmanów z terrorystami. taka ekstrapolacja, świadczy tylko o jej autorach.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron