Nieprzeczytane posty

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

33
Wybieramy się do Dubaju końcem marca z dwójką dzieci ( 7 i 14 lat)znalazłam na booking hotel z sieci Premier Inn położony investments park. Zastanawiam się nad rezerwacją, bo cena jest bardzo ciekawa, trochę obawiam się lokalizacji, bo chyba wszędzie jest daleko.Czy mogłabym prosić Mirusię o radę czy rezerwować ten hotel, bo właściwie do hotelu będziemy wracać tylko na noc, czy szukać czegoś innego, bo jest daleko. I jeszcze mam pytanie odnośnie zniżek dla dzieci na przejazd metrem/autobusem.Na stronie z cennikiem metra są wymienione ceny biletów dla dorosłych i studentów, a co z dziećmi- jeżdżą za darmo.

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

35
max pisze:Witam wszystkich.Zdecydowałem otworzyć dodatkowy wątek dotyczący Emiratów bo,nie chciałbym psuć tych pięknych fotek które umieściłaś.

A więc po kolei :mogła byś napisać troszkę odnośnie miejsc gdzie można tanio ( lub przynajmniej w przystępnych cenach) zjeść,ceny wejściówek do ważnych miejsc ,niestety Emiraty to bardzo drogie miejsce i nie każdego stać na takie hotele a każdy chciał by to zobaczyć.
A wracając do tematu napisz na co trzeba uważać ( dzielnice może miejsca ) , gdzie spać,ceny biletów autobusowych,może metro i oczywiście nie pozostawiaj poprzedniego wątku,gdyż fajnie jest nacieszyć oko takimi miejscami.Super :D :D

Aha i jak ty tam weszłaś do tego hotelu.


a tak na marginesie (oczywiście to nie ma związku z podróżami ,mam nadziej że Admin mi wybaczy :D :D tylko bardziej z ciekawość.Co przeważyło że zdecydowałaś się mieszkać właśnie tu :D :D pytam ponieważ Polacy emigrują wszędzie ale do Emiratów jakoś nie za często.Ostatnia rzecz o której chciałem się dowiedzieć to czy to prawda że w Emiratach nie musisz płacić za mieszkanie ponieważ to państwo płaci za czynsz ( oczywiście może to plotka,jednak chętnie się dowiem.

Mozna tez tanio zwiedzic Emiraty , ale wczesniej trzeba rezerwowac tanie hotele, nie brac hoteli z jedzeniem, bo zazwyczaj jak sie chce zwiedzac czy spedzac czas nad woda, to malo sie siedzi w hotelu i wtedy sie goni na czas aby zdazyc na obiad czy kolacje do ktorejs godz.Rzad Emiratow finansuje ale swoich obywateli a nie obcych , my placimy czynsze, elektrycznosc itp.Jezeli ktos przyjedzie na kontrakt to wtedy wszystko oplaca firma w ktorej sie pracuje.Bilety na metro kosztuja w zaleznosci od klasy i dokad sie jedzie.(ile stacji sie jedzie)Bezpiecznie jest wszedzie , nie jak w Egipcie czy innych krajach arabskich:)Pozdrawiam
Prezenterka radiowa w sieci http://radiojmmj.vgh.pl/news.php

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

36
Ada pisze:Wybieramy się do Dubaju końcem marca z dwójką dzieci ( 7 i 14 lat)znalazłam na booking hotel z sieci Premier Inn położony investments park. Zastanawiam się nad rezerwacją, bo cena jest bardzo ciekawa, trochę obawiam się lokalizacji, bo chyba wszędzie jest daleko.Czy mogłabym prosić Mirusię o radę czy rezerwować ten hotel, bo właściwie do hotelu będziemy wracać tylko na noc, czy szukać czegoś innego, bo jest daleko. I jeszcze mam pytanie odnośnie zniżek dla dzieci na przejazd metrem/autobusem.Na stronie z cennikiem metra są wymienione ceny biletów dla dorosłych i studentów, a co z dziećmi- jeżdżą za darmo.
Radze wybrac hotel blizej morza, ewentualnie sprawdzic czy w danym hotelu jest autobus ktory wozi za darmo do centrum czy na plaze:)Dzieci placa jak dorosli za przejazd metrem, nie sa drogie bilety.Dobra pore wybralas na wycieczke do Dubaju.Pozdrawiam:)
Prezenterka radiowa w sieci http://radiojmmj.vgh.pl/news.php

Re: Zjednoczone Emiraty porady,przydatne informacje

38
Witam cieplutko, lotnisko jest dosc daleko od plazy, jezeli mozesz cokolwiek zmienic wybierz hotel w Ajmanie albo Sharjah nad morzem sa to tansze emiraty , a to tak jak bys w Polsce jechala z dzielnicy na dzielnice, one sa polaczone , kto nie wie to nie rozrozni.Sharjah to prochibicja ale 10 minut do Ajmanu i full wypas i to duzo taniej niz w Dubaju.A hotele a Ajmnie maja swoje busy i darmo dowoza do Dubaju.Pozdrawiam.gdy bedziesz potrzebowala wiecej prywatnych wiadomosci to popros admina da Ci mojego meila
Prezenterka radiowa w sieci http://radiojmmj.vgh.pl/news.php
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

cron