Nieprzeczytane posty

Re: Zapraszam do Rosji

2
Aneta75 pisze:Rosja to dla mnie najpiękniejszy kraj po Polsce.
Chciał bym skorzystać z zaproszenia , od dłuższego czasu myslę o wyjeździe do Soczi nad Morzem Czarnym jednak wiem ,że dostanie się tam z Polski na własną rękę nie jest proste . Czy może ktoś poradzić jak bez dodatkowych zbednych przygód można spędzić kilkanaście dni w tym kurorcie ????

Re: Zapraszam do Rosji

3
Polityki rosyjskiej nie lubię, ale Rosja wydaję mi się tak atrakcyjna że przyćmiewa Las Vegas czy luksus ZEM. Słyszałem że władza rosyjska naciska o zniesienie dla ich obywateli wiz do UE a w konsekwencji obu stronę. Zatem żeby jak najszybciej sie dogadali i zwiedzaj do woli...

Re: Zapraszam do Rosji

4
W Rosji nigdy nie byłam i nie ciągnie mnie tam, nie dlatego że to brzydki kraj, bo pewnie ma wiele do zaoferowania turystom,ale ze względu na ludzi. Miałam okazję spotkać wielu ludzi z tamtych stron i niestety muszę stwierdzić że wszyscy których poznałam byli delikatnie mówiąc bardzo niemili. Być może miałam pecha że akurat takich spotkałam i wiem że nie powinno się oceniać całego społeczeństwa na podstawie kilkunastu osób, ale to wystarczyło aby odechciało mi się tam pojechać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron