Nieprzeczytane posty

Re: gdzie w góry?

11
Moim zdaniem całkiem przyzwoicie. Za nocleg trzeba tak średnio zapłacić 30-35złotych, ale mnie nie wydaje się to jakoś wyjątkowo wygórowaną ceną. Zresztą jak raptem widzę, że ktoś oferuje nocleg za 20zł to od razu zastanawiam się co tam jest nie tak.

Re: gdzie w góry?

15
To wszystko zależy od tego co uważasz za wspomniane atrakcje. Na pewno kolejka gondolowa na Jaworzynę może taką atrakcją być chociaż ja osobiście preferuję raczej zdobywać szczyty na własnych nogach. Ale zawsze warto się przejechać. Na Parkową w centrum miasta proponuję na własnych nóżkach. Jeździ tam wprawdzie kolejka, ale jazda trwa 5 minut a widoki żadne. Wchodząc na butkach można natomiast natknąć się na stada wiewiórek, sarny, łabędzie, kaczki.

Re: gdzie w góry?

17
Nie chcę polecać konkretnego miejsca bo nie wiem jakie macie wymagania i oczekiwania. Ale mogę polecić Ci witrynkę, na której sobie sama coś znajdziesz. Ja często korzystam z noclegi-online.pl. To taka baza noclegowa. Masz wszystko ładnie ułożone, posegregowane. Szybko znajdziesz nocleg, który będzie odpowiadał Wam i cenowo i warunkowo.

Re: gdzie w góry?

19
Oj pewnie. Blisko macie Stary i Nowy Sącz – piękne, urocze miasta, które warto zwiedzić. Muszyna i ruiny zamku. W sumie blisko jest w Pieniny więc jak dysponuje się autem to warto wybrać się na wycieczkę. Polecam wam Sokolicę i oczywiście Trzy Korony. Piękne widoki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości