Nieprzeczytane posty

Re: Pierwszy wyjazd nad Polskie morze

21
Ja bywam nad morzem dość często. W zimie odwiedzamy ciocię w Gdańsku. Z to latem zazwyczaj wybieramy z mężem zachodnie wybrzeże poniewaz co jak co ale są tam jednak ładniejsze plaże. Szczególnie ta w Świnoujściu, która jest zresztą odznaczona błękitną flagą.
Na wakacjach lubimy wypoczywać w dobrym standardzie ale jednocześnie trochę zaoszczędzić tak aby mieć na wiele przyjemnosci. W zasadzie opłaca jest się obecnie wynająć sobie osobne mieszkanie co jest korzystniejszą opcją (szczególnie w stosunku do hoteli, które szczególnie w większych miejscowościach do tanich nie należą).
W czerwcu spędziliśmy długi weekend w Świnoujściu. Znaleźliśmy sobie przez portal fajne mieszkanie, które rzeczywiście wyglądało tak jak na fotach, Ładne i przestronne tak więc było warto . Przytulna sypialnia z aneksem kuchennym i sporym małżeńskim łożem - poniżej zdjęcie ( więcej tutaj: swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/regina-maris/200_156 )
Szkoda tylko,że taras nie wychodził bezpośrednio na morze ale na osiedle, niemniej były tam wygodne krzesełka tak więc można było sobie z rana wypić kawkę.
Obrazek
)

Re: Pierwszy wyjazd nad Polskie morze

23
Cóż - Polska to kraj paradoksu - morze na północy, góry na południu, jak to mówił pewien znany kabareciarz. Za Bałtykiem nie przepadam - albo inaczej - plażing, smażona ryba - nie moja bajka. Za to pod aktywnąturystykę Pomorze jest śietne. Tylko najlepiej pzoa sezonem, gdzie z człowieka zdzierają za byle gofra prawie tyle ile w przeciętnym kraju zachodniej Europy

Re: Pierwszy wyjazd nad Polskie morze

24
Kilka razy zdarzyło mi się wybrać nad polskie morze w zimie. I powiem wam, ta pora również posiada swój niesamowity urok. Zdecydowanie mniej turystów, a klimat przypomina trochę Skandynawie :p. Poza sezonem jest zdecydowanie taniej. Restauracje walczą o klientów bo jest ich mało. Jak i również właściciele kwater. Udało nam się znaleźć nocleg za 20 zł na portalu Zimą wakacje nad morzem mogą być bardzo tanie. Owszem, nie da się kąpać, ale i tak jest wiecznie zimna woda w Bałtyku . Zawsze można skorzystać z innych atrakcji nad polskim morzem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości

cron