Nieprzeczytane posty

Re: Pierwszy wyjazd nad Polskie morze

12
Ja polecam Trójmiasto. Byłem tam na wycieczce kilkudniowej w liceum i do tej pory miło wspominam. Zamierzam tam wybrać się jeszcze raz, gdyż wszystkiego nie udało się zwiedzić. Płynęliśmy na Hel Katamaranem, byliśmy w Gdyńskim Akwarium ale niestety nie zdążyliśmy już zwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni :(.

Re: Pierwszy wyjazd nad Polskie morze

15
Jesli chodzi o polskie morze to goraco polecam niechorze. jezdze juz tam od 4 lat. wczesniej bylam z rodzicami jak bylam mala. Super klimatycznie :) mamy juz takze swoje miejsce noclegowe gdzie jst nam najlepiej (a korzystalismy z wielu) polcam dom colegowy - Kormoran - kormoranniechorze.pl jesli ktos sie wybiera. Blisko plaza, centrum i latarnia morska - romantyczne wieczory :))))

Re: Pierwszy wyjazd nad Polskie morze

19
Stawiam na Hel. Fakt, latem turystów multum ale naprawdę warto. Atrakcji i miejsc wartych obejrzenia w pobliżu jest pod dostatkiem. Windsurfing, Stare Miasto, połączenie wodne z Trójmiastem, Muzeum Obrony Wybrzeża, Rybołówstwa, fokarium, D-Day Hel Parada Historii, kajakiem po morzu i wiele wiele innych

Re: Pierwszy wyjazd nad Polskie morze

20
Wyjazd już na pewno za Tobą, ale może ktoś będzie szukał inspiracji :) Ze swojej strony mogę polecić Rewal - miasteczko niewielkie, ale nie aż tak bardzo zatłoczone i dobre na wypoczynek. Ja traktowałam je też trochę jako bazę wypadową i na przykład w jeden dzień odwiedziłam Międzyzdroje, w drugi do Kołobrzeg, a resztę spędziłam w samym Rewalu :) Jeśli chodzi o tani nocleg i blisko morza to mogę polecić w Rewalu pensjonat Hiszpan. Sprawdzi się jeżeli ktoś oczekuje miejsca do spania w dobrym standardzie, ale bez jakichś specjalnych wygód. Jest tam jednak wygodnie i tanio więc polecam :)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości