Nieprzeczytane posty

Re: Porady dla kierowców w podróży

61
Już o tym powiem mojemu mężowi bo on jak jedziemy w jakąś dłuższą podróż to nie chcę mnie słuchać i zawsze robi po swojemu. Dobrze mu mówiłam, że trzeba robić przerwy w czasie jazdy co 3 lub 4 godziny. On ciągle szedł w zaparte i niestety mi nie wierzył. Teraz na dowód wezmę te tutaj niektóre rzeczy z forum i mu pokażę coś na ten temat czy ja znowu jak zwykle nie miałam racji.

Re: Porady dla kierowców w podróży

68
Przy długich podróżach dobrze mieć kierowcę na zmianę, dobrze robią też liczne przerwy w podróży, dobrze jest pamiętać o tym że nie jedziemy na czas ale w takim tempie które pozwala na bezpieczny dojazd do celu i nie męczy kierowcy, przed wyjazdem zakładamy najgorsze opcje, korki, utrudnienia na granicy tak by potem nie czuć presji.

Re: Porady dla kierowców w podróży

69
To fakt,jeżeli wybieramy się w daleką podróż to również proponuję mieć kierowce an zmianę jeżeli ten pierwszy będzie zmęczony,to znacznie ułatwia życie. Kolejna kwestia to lodówka turystyczna,koszt około 100zł,ale bez problemu wejdzie do samochodu i zabierzemy co tylko chcemy mając pewność,że się nie zepsuje,np: napoje czy żywność.

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

cron