Nieprzeczytane posty

Re: Porady dla kierowców w podróży

42
Niestety nie posiadam ani prawa jazdy ani auta ale prześlę ten artykuł mojemu ojcu. Jest cukrzykiem i często bagatelizuje swoją chorobę gdy wybiera się w dalszą podróż. Może nie są to jakieś zagraniczne wypady ale na terenie kraju też może przytrafić mu się coś złego... Może jak to przeczyta zmieni swoje nastawienie i będzie bardziej ostrożny. Dziękuję!

Re: Porady dla kierowców w podróży

45
Trzeba przyznać że fajne zestawienie. Lubię podróżować autem, ze względu na łatwość przemieszczania się o dowolnej porze. Oczywiście to ma też swoje wady, ale zawsze jest ktoś odpowiedzialny za bezpieczeństwo podróżnych (np. kierowca autobusu), więc wolę brać odpowiedzialność na siebie :)

Re: Porady dla kierowców w podróży

46
Szymonski pisze:Trzeba przyznać że fajne zestawienie. Lubię podróżować autem, ze względu na łatwość przemieszczania się o dowolnej porze. Oczywiście to ma też swoje wady, ale zawsze jest ktoś odpowiedzialny za bezpieczeństwo podróżnych (np. kierowca autobusu), więc wolę brać odpowiedzialność na siebie :)
Tak nawiązując do tej odpowiedzialności to mam znajomego, który tak sobie bierze to do serca, że jadąc autem niemal nie potrafi być pasażerem. Bardzo denerwuje go "lekkie" podejście do kierowania i dlatego jeśli tylko może woli sam zasiadać za kółkiem :)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/

Re: Porady dla kierowców w podróży

47
Mój tata jest zawodowym kierowcą więc możecie się tylko domyślać co czuje zasiadając za kółkiem i co przeżywa w tym momencie kierowca:) Odnośnie nawigacji, moim zdaniem warto mieć własną i musisz skalkulować jak często będziesz z niej korzystać. Jeśli ma to być raz na rok, to zastanów się nad navi w telefonie - wiem dużo wolniejsza i gorsza od zewnętrznej, ale jeśli ma być tak rzadko wykorzystywana to chyba nie warto inwestować, zwłaszcza, że o nawigację trzeba dbać (aktualizacje, które mogą być płatne).

Re: Porady dla kierowców w podróży

48
maniek2770 pisze:w temacie GPS to uważam że nie ma sensu przepłacać za "markowe" . nawigacja ma Nas doprowadzić do celu, a jaki znaczek jest na niej to już kwestia drugorzędna. Kupującym radziłbym zakup zwykłej GOCLEVER, z autopsji wiem że się świetnie sprawdza :)
A ja używam nawigacji w tablecie i też sobie chwalę. Nie widzę potrzeby kupowania sprzętu do nawigowania, skoro mogę nawigować na sprzęcie, który już mam. Dużą zaletą takiego wykorzystania tableta jest fakt, że jeśli jeden program do nawigacji mi nie odpowiada albo po prostu mi się znudzi, mogę zainstalować sobie inny (w Google Play jest mnóstwo takich darmowych programów).
UltraHot Online

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości