Nieprzeczytane posty

Re: Porady dla kierowców w podróży

53
Sywor_pl pisze:Poszukaj w sklepach internetowych z artykułami elektronicznymi,myślę że kwota 300zł jest na tyle okazała że spokojnie znajdziesz coś dla siebie.
W sklepach internetowych z artykułami elektronicznymi napiszą, że każdy jest dobry.
Ja polecam kamerę sportową, która może służyć również jako wideorejestrator samochodowy (ja jej tak używam) - Mobius ActionCam Full HD. Kosztuje ok. 300 zł, można znaleźć na Allegro i eBay.
www.zakopaneportal.pl - portal dla pasjonatów Tatr

Re: Porady dla kierowców w podróży

59
marchewnik30 pisze:Przebrnąłem przez cały wątek - było warto, teraz już żadna podróż nie jest mi straszna :)
Chciało Ci się to robić ? Bo mi by się nie chciało tego robić i tak wszystko lecieć po kolei na forum :) Podziwiam ! W sumie to ja bym chciała się dowiedzieć co jaki okres czasu należy zrobić sobie tzw. przystanek w podróży samochodem ? Gdzieś tak czytałam, że to taki postój najlepiej jeśli jest właśnie co 3 godziny albo nawet 4 godziny. Zgodzicie się ze mną z tym ?

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości