Nieprzeczytane posty

Re: Cuda natury w Polsce

135
dla mnie najpiękniejsze jest polskie morze :) w sumie to nie potrafię powiedzieć dlaczego, ale uwielbiam nad nie jezdzic, moze to troche takie dejavu młodości :D bo często jezdziłam nad nie z rodzicami gdy byłam dzieckiem, teraz zabieram swoje dzieciaki, ostatnio byliśmy w Mielnie w śliczym hotelu Unitral , pokoje naprawdę wysokiej klasy i rzut beretem na plaże ;)

Re: Cuda natury w Polsce

139
A ja polecam wybrać się na Roztocze. Myślę,że nie skłamię jak napisze,że jest to jeden z ładniejszych rejonów Polski. Nie ma tam również wielu turystów tak więc można sobie spokojnie wypocząc. Rok temu wynajmowaliśmy sobie pokoje w Majdanie Sopockim , zwiedziliśmy okoliczne miejscowości. Zwierzyniec, Krasnobród . Wybralismy się równeiż na przelomy Tanwii.

Obrazek

Re: Cuda natury w Polsce

140
Sywor_pl pisze:Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę,więc jeżeli możesz to wyjaśnij o co dokładnie chodzi oraz gdzie można się z tym spotkać. Do grona Cudów Natury w Polsce zaliczam również Tatry,każdy chętnie tutaj przyjeżdża i wypoczywa:)
Dokładnie jest to rodzaj wyziewu wulkanicznego (o temperaturze poniżej 100 stopni), zawierający głównie dwutlenek węgla. Zjawisko to można zaobserwować jako bulgotanie na powierzchni wody, lub jako charakterystyczny dźwięk ("oddech ziemi"), jeśli mofeta jest sucha. :) W Polsce można spotkać mofety tylko w okolicach Szczawnika, Tylicza i Złockiego (Beskid Sądecki). Na stronie polecamy jeszcze kilka innych magicznych miejsc w okolicy: http://www.hotelklimek.pl/turystyka/magiczne-miejsca

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

cron