Nieprzeczytane posty

Zadar i okolice rowerem. Co polecacie?

1
Witam serdecznie,

W kwietniu wybieram się do Zadaru wraz z chłopakiem. Bardzo lubimy aktywne podróże, długie wycieczki wymagające wysiłku, nie należymy do osób wylegujących się na plaży całymi dniami :-) na całe szczęście!


Zwracam się z ogromną prośbą o porady, ważne i przydatne informacje, których nie znajdziemy w przewodnikach a które mogę okazać się cenne. Dodatkowo proszę też o wskazanie miejsc wartych polecenia (prócz tych, wspomnianych w przewodnikach). Dodam, że mamy w planach wynająć rowery i organizować wycieczki rowerowe do pobliskich miast (do 40-50km)- zatem, Drodzy Forumowicze :-) Co polecacie? Co odradzacie?

Jakie miejsca wywarły na Was największe wrażenie a jakie zawiodły?

Z góry serdecznie dziękuję,
M.K.

Re: Zadar i okolice rowerem. Co polecacie?

4
Zwracam się z ogromną prośbą o porady, ważne i przydatne informacje, których nie znajdziemy w przewodnikach a które mogę okazać się cenne. Dodatkowo proszę też o wskazanie miejsc wartych polecenia (prócz tych, wspomnianych w przewodnikach). Dodam, że mamy w planach wynająć rowery i organizować wycieczki rowerowe do pobliskich miast (do 40-50km)- zatem, Drodzy Forumowicze :-) Co polecacie? Co odradzacie?

Re: Zadar i okolice rowerem. Co polecacie?

5
Zwracam się z ogromną prośbą o porady, ważne i przydatne informacje, których nie znajdziemy w przewodnikach a które mogę okazać się cenne. Dodatkowo proszę też o wskazanie miejsc wartych polecenia (prócz tych, wspomnianych w przewodnikach). Dodam, że mamy w planach wynająć rowery i organizować wycieczki rowerowe do pobliskich miast (do 40-50km)- zatem, Drodzy Forumowicze :-) Co polecacie? Co odradzacie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chorwacja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości