Nieprzeczytane posty

Re: Wakacje w Chorwacji

5
Nie przekonuje mnie to - my robimy normalne wesele, zapraszamy tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół, a łącznie z nami i zespołem i tak będzie ok. 80 osób. No ale dobrze, przypuśćmy, że dałoby się to zmniejszyć do 50 osób - trzeba im załatwić przejazd, nocleg i to nie jeden, a dwa, albo trzy, a oprócz tego opłacić wszystko, co związane z samym ślubem. A co z weselem w takim przypadku? Zrezygnować z niego, bo liczy się sam ślub? Zaprosić gości tak daleko i dać Im tylko lampkę szampana? :P

Re: Wakacje w Chorwacji

6
Przede wszystkim trzeba wspomnieć o tym iż śluby tego typu są przeznaczone wyłącznie bądź przeważnie dla osób ,które nie przepadają za hucznymi ślubami, weselem tańcami, piciem przez całą noc i jak to nie którzy robią przez kilka następnych dni.

Ja biorąc ślub na Sri Lace liczyłem się z tym że jeśli rodzina to tylko najbliższa. Cała reszta zrozumiała że to nasz ślub a ponieważ podróże są naszą pasją nie wyobrażam sobie lepszego ślubu niż właśnie w taki sposób. Oczywiście po przyjeździe zrobiliśmy małe przyjęcie i każdy był zadowolony.

Ponadto za cenę hucznego ślubu mamy okazje zafundować sobie wyjazd w najbardziej odległe rejony świata a taka okazja nie trafia się co dzień, jeśli w ogóle się trafia.

A zatem wszystko jest kwestią własnych upodobań, ja nie widzę w tym nic złego.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wakacje w Chorwacji

7
No tak, wszystko jest kwestią osobistych potrzeb i upodobań :) Ja jestem osobą bardzo rodzinną, nie wyobrażam sobie, że np. sióstr mojej mamy miałoby nie być na moim ślubie, albo, że miałabym nie robić dla Nich wesela - często się spotykamy, mamy dobry kontakt... Poza tym jestem też dość sentymentalna. I przywiązana do tradycji ;)

Re: Wakacje w Chorwacji

8
Taki ślub to jak z filmu coś pięknego ,ale tylko jak stać Cię na sprowadzenie tam rodziny i najbliższych,bo bez niech to tak jakoś przykro wiadomo , że ten wyjątkowy dzień chciałoby się spędzić z rodziną i liczyć na ich wsparcie w każdym momencie:)

Re: Wakacje w Chorwacji

9
witma
sluby organiozowane przez nas nie sa dla wesel powyzej 50-70 osob sluby takie sa organizowane dla osob ktore uwezaja ze slub jest to swieto pary młodej a nie okazja zeby sie upic i połowe slubu niepamioentac najblizsza rodzina para mloda swiadkowie i rodzice
Zapach pinii i Chorwacji smak przyjedz tu i powiec TAK
(organizacja slubow w chorwacji)

Re: Wakacje w Chorwacji

10
Wiesz, teraz niesprawiedliwie generalizujesz, to, że będę mieć wesele na 80 osób wcale nie oznacza, że wszyscy chcą się upić i że to nie będzie nasz dzień. Ja mam po prostu liczną rodzinę, nie wyobrażam sobie zapakować wszystkich w samolot/autokar i lecieć do Chorwacji, ani też nie wyobrażam sobie mieć ślubu bez Nich, bo gdybym miała wybrać kilka najbliższych osób z tych najbliższych to miałabym ogromny problem, musiałabym zrezygnować z obecności na ślubie kogoś, na kim mi zależy. To jest dobre dla osób, które są mało rodzinne i wystarczy Im ten dzień świętować z rodzicami, świadkami i chrzestnymi. Dla mnie to za mało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chorwacja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron