Nieprzeczytane posty

Re: Chorwacja

11
czas wydłuża się maksymalnie o jeden dzień, bo na lotnisko też trzeba dojechać i odbyć wszystkie procedury. Zwykle ma się trochę bagaży, więc z lotniska trzeba gdzies pojechać. A taksówki z lotniska - przynajmniej w Polsce - należą do bardzo drogich.
Poza tym sama podróż ejst ciekawa; tyle emiocji, ile dostarczy podróż przez Polskę nie dadzą żadne wycieczki ani skoki na gumowej linie; przez dwa tygodnie na Chorwacji wydzieliło sie nmiej adrenaliny niz w drodze powrotnej na krótkim odcinku 20 km przed rzeszowem i tylez po Rzeszowie. A sa tacy, co muszą tej adrenaliny mieć dużo.
Ale takie wyliczenie kosztów by się przydało

Re: Chorwacja

13
Ja byłam z Itaką, spoko było pod kątem organizacji - fajna wycieczka statkiem na wyspę Krk, ale tylko na wycieczkę, pozostanie tam dłużej to już nuda. Poza tym to Chorwacja jest jak najbardziej godna polecenia, ja polecam Cricvienice, szczególnie dla rodzin z dziećmi:)

Re: Chorwacja

14
byłem kilka razy w Chorwacji i każdemu gorąco polecam, przepiękny kraj :) nie znam nikogo, komu by się nie spodobało. Szczególnie polecam część południową - być w Chorwacji i nie zobaczyć Dubrovnika, to jak być w Krakowie i nie usłyszeć hejnału :P

Re: Chorwacja

15
magicznyczas pisze:Ja byłam z Itaką, spoko było pod kątem organizacji - fajna wycieczka statkiem na wyspę Krk, ale tylko na wycieczkę, pozostanie tam dłużej to już nuda. Poza tym to Chorwacja jest jak najbardziej godna polecenia, ja polecam Cricvienice, szczególnie dla rodzin z dziećmi:)

Ja też byłęm w cricvienicy i jak na razie tylko tam, ale Chorwacki klimat, krajobrazy są tak wyjątkowe, że na bank wybiorę się w inne rejony, np. do Dubrownika, Splitu czy chociażby na bardziej chyba imprezową Makarską.

Re: Chorwacja

17
Podbijam temat. Byłam już w Chorwacji w miejscowości Baska Woda kilka lat temu. Niestety wtedy głównie leżeliśmy na malutkiej zatoczce / plaży i nie poznałam Chorwacji i jej ciekawych miejsc. W tym roku chcemy znowu jechać do Chorwacji ale już na porządne wakacje na dwa tygodnie i zobaczyć coś ciekawego. O ile poczytałam trochę, że warto zobaczyć Dubrownik, wodospady i jeziora to moje pytanie brzmi gdzie spać? Czy znacie jakieś hotele w kurortach turystycznych z fajnymi plażami? Chodzi mi o to, żeby plaże były jakieś większe, szersze, a miasteczko takie bardziej ciekawe, dużo knajp. Ja nie znam Chorwacji prawie w ogóle dlatego wszystkie rady będą cenne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chorwacja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron