Nieprzeczytane posty

Wczasy w Portugalii jaka cena?

1
Witam was wszsytkich serdecznie. Szukam w tym roku kierunku dla siebie i swojej narzeczonej na wczasy. Próbuje ustalić ile trzeba było w tamtym roku zapłacić za wczasy

- 2 osoby
- all inclusive
- hotel 3 gwiazdki
- połowa lipca
- LAST MINUTE np z dnia na dzień lub dziś zamawiam pojutrze lecę

chodzi mi o to jak bardzo może spaść cena wczasów. W tej chwili trzeba zapłacić 3500zł minimum od osoby zeby wylecieć 14lipca

Re: Wczasy w Portugalii jaka cena?

2
Witaj. Jeśli chodzi o All to powiem szczerze że nie liczył bym na bardzo dużą różnicę w cenie. Oczywiście w mojej ocenie masz kilka możliwości. Zakładając że szukasz najtańszych ofert last proponuje poczekać do ok 2 tygodnie ale wybrał bym dwie lub trzy destynacje i wybrał bym tą najatrakcyjniejszą . Przez samym wyjazdem może trafić się coś tańszego ale załóż także ewentualność hb lub bb będziesz miał większy wybór. Możesz także polować na jakiś tańszy lot kilka dni przed wyjazdem np do Faro a pensjonatu poszukać np w Lagos ( pokoje gościnne są sporo niższe niż w hotelach).

Pamiętaj jednak że to sezon i większość miejsc jest już wykupiona, wiem bo jadę na objazdówkę po wybrzeżu Portugalii w tym roku i troszkę się naszukałem dobrych pokoi w przyzwoitej cenie.

Co do cen to hb lub full w tej chwili to koszt ok 2500 przed samym odlotem może trafi się coś za 2000 moze mniej ale nie liczył bym na all.

Podsumowując sugeruje wybrać 3 destynacje czekać 2 - 2,5 przed wylotem i wybierz to co proponują a właściwie to co zostanie.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wczasy w Portugalii jaka cena?

5
tani wyjazd o portugaii można zorganizować samemu... timeshare to bardzo dobra opcja, ale jak ktoś chce oszczędzić, to bez problemu znajdzie tanie loty po portugalii, nocleg można spokojnie znaleźć (przynajmniej w dużych miastach) na cs, tam jest bezpiecznie a portugalczycy są niesamowic mili.

Re: Wczasy w Portugalii jaka cena?

10
Generalnie do Portugalii z BP bym się nei wybrała - wg mnie za drogo.
Sprawdzałam ofertę na 2015: wypoczynek BB dla 2+1 w sierpniu to koszt ok. 8000zł, 2 tygodnie.
Za te kwotę, organizując wakacje samodzielnie mam: przelot, parking przy lotnisku wylotu, noclegi (wynajęte mieszkanie w Porto), wyżywienie (trochę w knajpach, trochę szykowane samodzielnie), wynajęcie samochodu, bilety wstępów, pamiątki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portugalia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

cron