Nieprzeczytane posty

Re: Faro - okolice.

12
ulubione miejsca?
Z pewnoscia plaze.. z cala pewnoscia Caldas de Monichique i samo miasteczko Monchique - po prostu klimatyczne.. Kiedys lubilem Albufeire, ale to senne miasteczko po prostu za bardzo sie skomercjalizowalo - jak na moj gust.. To normalny proces- ja to wiem, ale ja po prostu szukam zazwyczaj ciszy i odsapniecia od wyjacej cywilizacji - stad kiedys portugalia wydawala mi sie idealna - teraz tylko rejony z dala od autostrad i miasteczka z maluska liczba mieszkancow.:)

A moze ktos ma fotki (linki) do innych ciekawych miasteczek czy miejsc Portugalii? BO w marcu/kwietniu zamierzam troche po podrozowac w głąb kraju - nie tylko algarve..[/quote]
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Faro - okolice.

13
Polecam Faro, idealna baza wypadowa. Mozna wyruszyc na zwiedzanie Portugalii ( calej, bylem nawet w Porto, choc to dosc duza odleglosc). Faro idealnie sie nadaje do eksploracji riwiery portugalskiej, mozna nawet wybrac sie do Sewilli ( ok 2,5 autobusem) koszt ok 25 euro w jedna strone. Same wakacje w Faro i okolicy na pewno beda niezapomniane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portugalia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości