Nieprzeczytane posty

Re: Dlaczego Szwecja

31
Ja też z przyjemnością poczytałem o Waszych szwedzkich rejsach i włóczęgach i - z jeszcze większą - obejrzałem zdjęcia. Oby coraz więcej bywalców forum w ten sposób ilustrowało swoje wpisy. To naprawdę je wzbogaca, uplastycznia, przybliża...
Nie powiedziałem, że przybyłem was ocalić. Przybyłem ocalić Ziemię. (Klaatu w filmie "Dzień w którym Ziemia zatrzymała się")

Re: Dlaczego Szwecja

34
czarna pisze:backpacker, wrzucaj koniecznie :)

Gohas, a jaka grupa wchodziła by w grę? no i dokąd macie bliżej Trójmiasto czy Świnoujście? My płynęliśmy ze Świnoujścia.
tak.. czekamy na fotki :) w dziale Dania :D

a co do pomysłu wyjazdu. Myślę, że to byłaby grupa około 50 osób. no może ciut mniej.
Mieszkamy na południu Polski i zarówno do Świnoujścia czy Trójmiasta mamy podobne odległości, więc to nie ma znaczenia.
Mam nadzieję, że na takim wyjeździe bardziej sale barowe będą w zainteresowaniu niż konferencyjne :)

Re: Dlaczego Szwecja

37
Ja byłem w Szwecji dość dawno. Podróż zaczęliśmy z Krakowa. Z założenia miał to być wyjazd w "ciemno". No kraj piękny, sama natura, jeziora i jeziora. Dość dużo czasu spędziliśmy wokół jeziora Wener z namiotem. Krystalicznie czysta i zimna woda. Dla wędkarzy raj. Szwedzi bardzo przyjaźnie nastawieni. Idealny kraj do biwakowania i poznawania natury. Z piwkiem słabo bo ograniczenie alkoholu do 3,5 %. Można kupić mocniejsze ale jedynie w państwowej sieci handlowej Systembolateg.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szwecja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości