Nieprzeczytane posty

Re: Prośba do wszystkich forumowiczów

12
Jasteście wszyscy wspaniali! Nie spodziedaliśmy się aż TAKIEO poparcia... To prawie staropolskie "pospolite ruszenie". Jeszcze raz dziękujemy i wszystkich pozdrawiamy.
Nie powiedziałem, że przybyłem was ocalić. Przybyłem ocalić Ziemię. (Klaatu w filmie "Dzień w którym Ziemia zatrzymała się")

Re: Prośba do wszystkich forumowiczów

13
Tam od razu wspaniali :D Po prostu trzeba sobie pomagać.
Od siebie napiszę, że też mam córki i mam do czynienia poniekąd zawodowo z młodzieżą i całym sercem popieram takie zainteresowania oraz formy zaangażowania od młodzieńczych lat.
Poszperałem po stronie i bardzo mi się podoba, co dziewczyny robią. Mają jakiś cel, zamiast wsiąkać w odmęty subkultur i taniego wina.
Podesłałem Twą prośbę też do moich znajomych i znanych forumowiczów - niech wspierają Twą córę, a Ona niech zyskuje wiarę w ludzi.
Jak "pospolite ruszenie", to na maxa!
Daj znać, proszę, o wynikach.
Pozdrawiam
BALKANDRIVER

Re: Prośba do wszystkich forumowiczów

14
Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za głosy oddane na moją córę i jej koleżankę. “Złotego Małpiego Ogona” dziewczyny wprawdzie nie zdobyły, ale przez pół dnia były – wraz z 4-ma innymi dziecięcymi zespołami – gwiazdami holenderskiej telewizji. Były dookoła filmowane, udzielały wywiadów, rozmawiały z księciem Willemem Alexandrem itp. Krótko mówiąc przeżyły coś naprawdę wyjątkowego dla 13-letnich dziewczyn. Potem cały ten cyrk pokazywano jeszcze w prawie wszystkich sieciach holenderskiej telewizji. Do podziękowań dołanczam więc parę zdjęć ze stron internetowych różnych sieci telewizyjnych. Wybaczcie nieostrość, taka już jest uroda zdjęć z programów TV.
Nie powiedziałem, że przybyłem was ocalić. Przybyłem ocalić Ziemię. (Klaatu w filmie "Dzień w którym Ziemia zatrzymała się")
Załączniki
Cyrk na podium. Nominowani w otoczeniu kamer i mikrofonów.
Cyrk na podium. Nominowani w otoczeniu kamer i mikrofonów.
Wywiad dla oficjalnej państwowej sieci telewizyjnej NOS
Wywiad dla oficjalnej państwowej sieci telewizyjnej NOS
Dziewczyny udzielają wywiadu dla sieci RTL.
Dziewczyny udzielają wywiadu dla sieci RTL.

Re: Prośba do wszystkich forumowiczów

15
Rzeczywiście nie lada przeżycie,tak czy inaczej dziewczyny wygrały,a nam pozostaje pogratulować.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Holandia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości