Nieprzeczytane posty

Re: norweskie fiordy

4
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: czy warto? - jak zwykle najlepsze odpowiedź to: "to zależy" :) sierpień to generalnie dość neizły miesiąc na odwiedziny Norwegii - cały czas będziemy mieć do czynienia z białymi nocami, a jak dla mnie to świetna sprawa. Co prawda nie będzie to już okres kiedy słońce w ogóle nie zachodzi, ale ciemno raczej nie będzie.
Co do samych fiordów i statku: W kilku źródłach czytałem, że jest to jedna z piękniejszych wypraw i przynajmniej raz w życiu trzeba się na taką wybrać. Nie znam dokładnie przebiegu takiej wycieczki, ale rozumiem, że oprócz podziwiania genialnych widoków ze statków, jest szansa zejścia na norweski ląd?

Norwegię znam ze strony lądowej i tę mogę polecić z całego serca szczególnie osobom, którzy lepiej czują się wśród przyrody niż w mieście. Jak dla mnie szczególnie interesująca była ta najbardziej północna część Norwegii, z Lofotami na czele. Myślę, że właśnie Lofoty są najbardziej romantyczną częścią Norwegii :)
byle dalej...

Re: norweskie fiordy

6
Jeśli podczas obgadywania nasuną się jeszcze jakieś pytania to nie wahaj się ich tu zamieścić - pomogę jak tylko będę umiał. Do Norwegii, Skandynawii i wszystkich, którzy chcą tam pojechać, mam szczególny sentyment ;) Osobiście zakochałem się w północnych rejonach naszego kontynentu.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Norwegia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości