Nieprzeczytane posty

Re: Daleka północ

11
To musi być ciekawe doświadczenie.Fajnie że mamy na forum nie tylko podróżnika ale także zapalonego wędkarza :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Daleka północ

12
admin pisze:To musi być ciekawe doświadczenie.Fajnie że mamy na forum nie tylko podróżnika ale także zapalonego wędkarza :)
Tak,tak adminie.Większość czasu wolnego jest ukierunkowana na wędkarstwo ale .............nie ryby są najważniejsze.Krajobrazy Norwegii,spokój nadbużańskich łąk i piękno Bugu granicznego,puszcze i jeziora środkowego i północnego Ontario,rozlewiska Narwi i Biebrzy czy Wisła poza miastem , a jak się coś złowi to jeszcze radocha z walki z rybą 8-)

Re: Daleka północ

13
Zwiedziłeś sporo miejsc.Mam nadzieje że podzielisz się z nami swoim doświadczeniem a także spostrzeżeniami z podróży.Zapraszam również do sekcji związanej z Kanadą i nie tylko oczywiście ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Daleka północ

14
Jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o wędkarstwo, ale jedno mogę potwierdzić z całą pewnością: nie ryby w wędkowaniu są najważniejsze :)

Swoją drogą zachęcam wszystkich do spróbowania tego hobby, a trudno o lepszy kraj na początek niż Norwegia, gdzie e wodach słonych nie potrzebujemy żadnych pozwoleń, kart wędkarskich, ani żadnych innych zbędnych papierów.
byle dalej...

Re: Daleka północ

16
Może po prostu niektórzy tego nie czują. Jest to pewien problem w przypadku wyjazdu na wakacje, kiedy nie wszyscy podzielają Twojego bakcyla... Trzeba wtedy szukać kompromisów.

U mnie było na przykład tak, że handlowaliśmy wędkowaniem w zamian za oglądanie jakiś ciekawych przykładów architektury nowoczesnej :) Jest to do pogodzenia, ale na wędkowanie w większym zakresie potrzebna jest ekipa, która myśli i czuje to samo.
byle dalej...

Re: Daleka północ

20
W Norwegi wszędzie się łowi. Jedynie co to można poszukać miejsc z ładnymi widokami. Stoisz, nikt do ciebie nie zagląda, rybka bierze co jakiś czas, a ty popijasz herbatkę. Jeszcze kiedy jesteś tu latem można się zapomnieć i przesiedzieć z rybką całą noc... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Norwegia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości