Nieprzeczytane posty

Szwajcaria tanio - da się ?

1
Dotychczas byłem w Szwajcarii tylko przejazdem ale tak mnie urzekły górskie okolice, że postanowiłem sobie, że tam wrócę jednak mam problem - finanse. Szwajcaria niestety jest droga a nie lubie wycieczek z biur podróży tylko wolę na własną rękę podróżować. Czy ktoś zna jakieś sprawdzone noclegi lub porady odnośnie tego gdzie można zaoszczędzić ? Mam duże auto kombi więc mogę część jedzenia wziać ze sobą zamiast kupować droższe. Czy ktoś może pomóc ?

Re: Szwajcaria tanio - da się ?

2
Jeżeli dobrze poszukasz,to spokojnie znajdziesz wycieczkę do Szwajcarii z biurem podróży. Nawet nie trzeba mieć paszportu w przypadku kiedy jedziesz tam w celach turystycznych,wystarczy dowód osobisty. Myślę,że samemu również dasz radę jechać,jednak koszty będą porównywalne,no plus samo miejsce gdzie chcesz się udać. Zurych czy Bazylea?

Re: Szwajcaria tanio - da się ?

3
Polecamy również zorganizowanie wycieczki do Szwajcarii na własna rękę. Polskim Busem można dojechać do Wiednia - mnie się kiedyś udało dostać bilet za 30 zł. W Wiedniu można wsiąść w pociąg i pojechać do Zurychu. Myślę, że sama taka podroż nie będzie więcej kosztowała niż 200 zł. A nocleg polecamy wybrać z naszej bazy :) Na pewno można znaleźć coś odpowiedniego :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szwajcaria ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości