Nieprzeczytane posty

Re: Grecja czy Turcja

11
wg mnie oba kierunki są bezpieczne, jednak niepewna jest sądzę Grecja, pod względem walutowym oczywiście.
Jeśli niedzielne referendum spowoduje jakieś burze w narodzie, to i strajki mogą się pojawić. A te w sektorze transportowym, bankowym moga być szczególnie dla turysty uciążliwe.

Re: Grecja czy Turcja

12
Marghot pisze:wg mnie oba kierunki są bezpieczne, jednak niepewna jest sądzę Grecja, pod względem walutowym oczywiście.
Jeśli niedzielne referendum spowoduje jakieś burze w narodzie, to i strajki mogą się pojawić. A te w sektorze transportowym, bankowym moga być szczególnie dla turysty uciążliwe.

Owszem - ale w zasadzie tylko jeśli ktoś jedzie na własną rękę i np. korzysta z transportu publicznego, ALE jeśli ktoś pojedzie z biurem, to chyba obawy są mniej zasadne, bo Grecy będą chcieli zarobić, więc turystyka raczej nie ucierpi, a jak ktoś wybierze się na autokarówkę, to przejazdy ma i tak polskim autobusem, więc jak dla mnie - Grecja dalej godna jest rozważenia.

Re: Grecja czy Turcja

13
zdecydowanie Grecja... Grecy na pewno chętnie nas przyjmą, kasa z turystyki zawsze się przyda :P
ja w tym roku tez planuje tam urlop, myslalem o Cyprze na początku września, moze bedzie troche mniej ludzi? tu jest fajna oferta ........to posrednik turystyczny, mają naprawde niezłe ceny - lot obie strony + wybrany hotel mozna zmiescic w 1000 zl jak się dobrze pokombinuje

nie boicie się tej Turcji? ciągle słychać o zamachach, w życiu tam nie pojadę!

Re: Grecja czy Turcja

14
Turcja wschodnia jest niebezpieczne. I to nie od dziś. Mówię o pograniczu z Syrią.
Myślę, że obecnie mimo zapewnień o bezpieczeństwie w kurortach nie wybrałabym się na tzw Riwierę Turecką (Side, Alanya...).
Bez wahania natomiast wybrałabym się do Turcji Egejskiej. Jeśli o kurortach mowa.

Re: Grecja czy Turcja

15
A nie ma takich wycieczek co by i Turcje i Grecję zwiedzić? Na przykład pojechać do Turcji i na jeden dzień popłynąć w jakiś rejs na jakąś grecką wyspę. Jakieś propozycje? :) Okres zimowy to chyba najlepszy czas na zaplanowanie wakacji bo i rezerwacje pewnie są tańsze.

Re: Grecja czy Turcja

16
sabbath nie zwiedzisz Turcji w 1 dzień ;)
co najwyżej zobaczysz coś, jakiś wybrany zabytek czy miasteczko i zaliczysz kraj.
Na zwiedzanie to trzeba przeznaczyć kilka dni.I to nei kilka dni na całą Turcję/Grecję, a na jakiś mały jej wycinek.
Polecam np. rejs do miasta Rodos - w sam raz na całodniową lub dwudniową wycieczkę – zwiedzisz Miasto spokojnie

Re: Grecja czy Turcja

17
osobiście polecam bardziej do grecji niz do turcji. Nie jest to spowodowane moimi uprzedzeniami ale bezpieczeństwem. Może moje preferencje wynikaja tez z tego, że interesuje sie kulturą, a w grecji na prawde możemy bardzo duzo zobaczyć!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grecja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

cron