Nieprzeczytane posty

Prawdziwe Włochy, nie turystyczny gigant ???

1
Witam wszystkich czytających ten post :)
Mam pytanie co do podróżowania po prawdziwej italii :)
Mianowicie nie chodzi mi o miejsce które jest turystycznym gigantem.Chcialbym zobaczyc prawdziwe urokliwe Włochy które widze jako małe urokliwe miasteczko z winnicami czy gajami oliwnymi. Czy wiecie moze czy jest jakas rodzina która za opłata moze ugościc turystów i pokazać prawdziwe zycie Włochów ?? Chodzi o taka "turystyczna" prace, branie udziału w codzienności prawdziwej włoskiej rodziny? Podejrzewam ze moze byc cos takiego bo słyszałem ze jest to rozpowszechniajacy sie sposob na zarobek dla takich domów w turystycznych miejscach. Nawet jesli o czymś takim nie słyszeliście to podsunie jakies fajne miejsca które polecacie. Podejrzewam ze kazdy wie jak nam sie kojarzy prawdziwy włoski klimat na południu :)

Pozdrawiam

Re: Prawdziwe Włochy, nie turystyczny gigant ???

2
Wystarczy, nie jechac do hoteli z basenami etc.Wynajac locum u prywatnych. Ja robie takz powodzeniem od paru lat. Nie uczestnicze w zadnych pracach bo ich tu nie ma, ale jestem na poludniu Wloch, gdzie ceny w poròwnaniu z pòlnoca sa nizsze. Ponadto jestem w miejscu oddalonym tylko kilka km od - jak to Pan okreslil giganta turystycznego. Chodze do pobliskich kawiarni, jezdze na targ miejscowy, jadam za niewielkie pieniadze obiad w trattori. Do tego opalam sie na plazy, plywam statkami po morzu. Robie tez zakupy w sklepach i na targu. W zaleznosci od pory roku uczestnicze w roznych impresach religijnych i swieckich , wtedy mozna poznac doskonale klimat miast i miasteczek. Jesli o to Panu chodzilo to moge dac kontakt- wystarczy, ze Pan przesle sms z nazwa poczty na +393408072980
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości