Nieprzeczytane posty

Narty we Włoszech

1
Moi Drodzy, jestem nowa na forum. Witam serdecznie.
Na swoim koncie mam jednie wyjazdy do ciepłych miejsc itp, ale zimą chciałabym się wybrać na narty do Włoch.
Bardzo Was proszę o jakieś przydatne informacje i porady.
Dodatkowo proszę o pomoc w wyborze hotelu na:

Re: Narty we Włoszech

4
co sądzisz o Dolomitach? Np. Sella Ronda, oprócz tras dla doświadczonych narciarzy, oferuje wydzielone na stokach, duże obszary przeznaczone dla początkujących (także dla szkółek narciarskich). Obok zwykłych wyciągów, znajdują si e ruchome chodniki, dzięki którym łatwo możesz sie przemieścić.
Generalnie Włochy to b. dobry kraj do nauki narciarstwa. Praktycznie w każdym ośrodku znajdziesz trasy dla początkujących - wybierając się z biurem podróży, pytaj o okoliczne trasy oraz stopień ich trudności.
Oprócz Dolomitów, duża ilość łatwych tras znajduje się w Trydencie i Górnej Adydze .

Re: Narty we Włoszech

7
po pierwsze celowałabym w niski sezon - mniejszy tłok na stoku oraz niższe ceny
Ja dla początkujących polecam miejscowość San Martino di Castrozza we Włoszech. Dużo niebieskich tras, super warunki, miłe knajpki i wszystko cudne. Wokół pełno dobrych hoteli i pensjonatów. Polecam
Dolomity: Madonna di Campiglio i Pinzolo, są tam szkółki nauki w razie czego, można nawet spotkać polskich instruktorów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości