Nieprzeczytane posty

Bilbao

1
Szczególnie polecam odwiedzić słynne muzeum Guggenheima w Bilbo. Niesamowita, futurystyczna konstrukcja zbudowana z blachy tytanowej, jest "domem" dla wielu słynnych dzieł malarskich i rzeźbiarskich.

Re: Bilbao

3
Faktycznie świetne jest ot Muzeum. O ile nie jestem wielkim fanem tego typu miejsc, to tam na prawdę bardzo mi się podobało. Warto polować na tanie loty do Hiszpanii i wyjazd zorganizować tak, żeby odwiedzić muzeum. W Bilbao jest również bardzo ciekawy klub piłkarski, gdzie grają jedynie piłkarze urodzeniu w tym mieście, jak powiedział mi jeden z jego mieszkańców: "pure blood"
byle dalej...

Re: Bilbao

4
Jeżeli chodzi o sport w Bilbao, to jeszcze warto wspomnieć o Pelocie.To odmiana tenisa, rozgrywanego na boisku otoczonym ścianami, po których odbija się piłka. Ciekawostką jest fakt, że pelota jest na tak popularna, że takie boiska można znaleźć nawet w najmniejszej wiosce.

Re: Bilbao

5
backpacker pisze:Faktycznie świetne jest ot Muzeum. O ile nie jestem wielkim fanem tego typu miejsc, to tam na prawdę bardzo mi się podobało. Warto polować na tanie loty do Hiszpanii i wyjazd zorganizować tak, żeby odwiedzić muzeum. W Bilbao jest również bardzo ciekawy klub piłkarski, gdzie grają jedynie piłkarze urodzeniu w tym mieście, jak powiedział mi jeden z jego mieszkańców: "pure blood"
Tam graja tylko Baskowie, a wiec też z innch miast należących do tzw. "KRAJU BASKÓW" a nie sami mieszkańcy Bilbao :) pozdrawiam serdecznie :)
JACEK ZAWADZKI

Re: Bilbao

6
Bilbao to przykład świetnej transformacji miasta i dobrego planowania przestrzennego - dzisiaj możemy tam znaleźć wiele architektonicznych perełek, a sam region jest po prostu fantastyczny do zwiedzania. Wybierzcie się tam choćby dziś :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości

cron