Nieprzeczytane posty

Wakacje - pomoc w poszukiwaniach

1
Witam! Chętnie pomogę Ci znaleźć idealne wakacje! Jestem pasjonatem turystyki i dobiorę wakacje wg Twoich potrzeb. Napisz do mnie na adres e-mail: reklama usunięta W treści podaj: ilość osób, preferowany kierunek (lub kierunki) podróży, jakie wyżywienie, ilość dni (od-do), kwota jaką chcesz mniej więcej przeznaczyć na wakacje. W ciągu 48 h prześlę Ci propozycje wakacji. Zapraszam do kontaktu!

Re: Wakacje - pomoc w poszukiwaniach

2
@wakacjedlaciebie, a mozna zapytac czy robisz to charytatywnie czy za dodatkowa oplata (prowizja)? 8-)
Jesli komeryjcejnie to lepiej sklecic strone internetowa z Twoimi danymi kontaktowymi, adresem, telefonem etc. aby zamawiajacy mial wieksze zaufanie do Twojej "pomocnej" dzialalnosci.
Osobiscie nie skorzystalbym z takiej oferty tylko poprzez kontakt mailowy, a tym bardziej nie uiscil zadnej oplaty.
Poza tym dzis nie jest trudno zamowic przelot i hotel w internecie czy skorzystac z ofert renomowanych agencji, dzialajacych od lat na rynku.
Powodzenia!
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości