Nieprzeczytane posty

Re: Pierwszy raz nad Morze, proszę o pomoc

12
ja mogę miejscowość polecić :) czyli Międzyzdroje. Byłam ze znajomymi i odchodząc trochę od centrum plaży jest coraz mniej ludzi i coraz bardziej pusto. Plaża staje się prawie pusta - ale to podeszliśmy wybrzeżem chyba z 40 minut żeby dojść w fajne miejsce :) są też fajne knajpy i romantyczne molo. Była też wycieczka statkiem - wprawdzie nie trwała cały dzień ale kilka godzin starczyło. Co do zwiedzania to byliśmy oglądać Żubry w jakimś parku :) ogólnie polskie morze jest przyjemnie i można znaleźć bardziej "dzikie" czy mniej tłoczne plaże ale trzeba podejść lub czymś podjechać :) na pewno nie polecam Kołobrzegu bo tam nie było nawet gdzie ręcznika rozłożyć :)

Re: Pierwszy raz nad Morze, proszę o pomoc

13
poziomeczka pisze:ja mogę miejscowość polecić :) czyli Międzyzdroje. Byłam ze znajomymi i odchodząc trochę od centrum plaży jest coraz mniej ludzi i coraz bardziej pusto. Plaża staje się prawie pusta
Ciekawe czy w tym roku nadal tak będzie. Przy tych wszystkich informacjach o wykupieniu miejsc w pensjonatach nad morzem człowiek zaczyna się zastanawiać, czy gdziekolwiek znajdzie pusty zakątek na plaży...

Re: Pierwszy raz nad Morze, proszę o pomoc

15
Ja z kolei mam odwrotnie - góry ogarniam średnio, ale morze za to bardzo dobrze, jeżdżę prawie co roku, uwielbiam :D Jeśli zaś chodzi o miejsce... ktoś wspomniał o Piaskach - spokojnie i przyjemnie, Trójmiasto - nie przepadam, niby jest co porobić, ale byłam dwa razy i mnie nie przekonuje, Krynica Morska - tłoczno, ale w porządku, Mileno - super, ale moim faworytem są Gąski - jest co porobić, ale i plaże są czyste, nie tak zatłoczone, polecam. Najlepiej szukać kwater blisko morza. Ja dwukrotnie byłam w ośrodku Aga i jestem bardzo zadowolona - 20 metrów od morza, więc rewelacja, warunki noclegowe bardzo dobre, wyżywienie smaczne, a oprócz tego mają różne zajęcia rekreacyjne, więc nawet bez wychodzenia daleko jest co porobić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości