Nieprzeczytane posty

Roztocze

1
Widzę nikt nie napisał jeszcze o Roztoczu a przecież to jeden z piękniejszych regionów naszego kraju (oddziela Wyżynę Lubelską i Wyżynę Wołyńską od Kotliny Sandomierskiej i Kotliny Naddniestrzańskiej).

Polecam przede wszystkim takie miasta jak: KRASNOBRÓD - jednymi z wielu atrakcji są: Kapliczka "Na Wodzie" i kapliczka św. Rocha, Rezerwat przyrody Święty Roch, Ścieżka Edukacyjna Dinozaury oraz Ptaszarnia i Zalew w Krasnobrodzie oraz LWÓW (leżący już oczywiście na Ukrainie) w którym można podziwiać między innymi: Katedrę Łacińską z kaplicami: Kampianów i Boimów, Archikatedralny Sobór św. Jura (Jerzego), Cmentarz Obrońców Lwowa (Cmentarz Orląt Lwowskich), Kopiec Unii Lubelskiej, Uniwersytet Lwowski.

Re: Roztocze

2
Będąc na Roztoczu, grzechem by było nie zajrzeć do Zamościa! Miasto w pełni się rozrasta. Przepiękna Starówka- najpiękniejsza jaka może być , nowy wyremontowany Park i oczywiście ZOO jedyne w całym województwie Lubelskim.

Re: Roztocze

6
Tam mnie jeszcze nie było więc trzeba nadrobić. Chciałabym się więcej dowiedzieć na temat tego miejsca. Polecacie jakieś ciekawe przewodniki lub strony? Powoli trzeba planować przyszłoroczny urlop :)

Re: Roztocze

9
Roztocze powiadacie :). Właśnie zastanawiam się gdzie zabrać męża na walentynki. W tym roku, ja organizuję wyjazd :). W sumie walentynki tusz tusz i albo prezent albo wyjazd. Z prezentów to znalazłam tylko taki blog kobiecy z poradami, ale to nic szczególnego. Ale podróż to już inna sprawa. Też bym skorzystała :). Macie jakieś fotki z Roztocza?

Re: Roztocze

10
Jeśli Roztocze to polecam Zwierzyniec :) Przez weekend jest tu co robić a i chyba z tego co pamiętam to znów zaczęli produkować tam lokalny napój którego tu nie wymienię poniewaz nie wiem czy można :D Na stronie miasta znajdziesz kilka fotek i informacji :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości